spot_imgspot_img

Certyfikat ISEGA dla lakieru MMR Coating Gloss 5510

Na początku sierpnia 2022 roku, MMR Group Polska Sp. z o.o. otrzymała certyfikat ISEGA dla kolejnego produktu z oferty MMR Group PrintSolutions – lakieru dyspersyjnego MMR Coating Gloss 5510.

MMR Coating Gloss 5510 to błyszczący lakier dyspersyjny z własnego portfolio produktowego MMR Group PrintSolutions. Jest dedykowany do lakierowania dwustronnego z wieży lakierniczej na szybkobieżnych maszynach offsetowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i optymalnym połyskiem. Lakier przeszedł pozytywną certyfikację ISEGA do lakierowania opakowań produktów spożywczych.

Lakier MMR Coating Gloss 5510 można nakładać na każdy rodzaj kartonu i papieru powlekanego (aplikacja z wieży lakierniczej maszyny offsetowej). Optymalna grubość aplikacji to 3-7 g/m². Charakterystyką produktu.

Źródło: MMR Group


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING