spot_imgspot_img

Cartes na targach drupa 2024

Firma Cartes słynie z innowacji, które regularnie wprowadza do swoich produktów o czym świadczą liczne niespotykane dotąd, przemyślane rozwiązania technologiczne zarówno w liniach GT360 dedykowanych przede wszystkim drukarniom konwencjonalnym jak też Gemini, których odbiorcami są drukarnie cyfrowe. W katalogu firmy znajdziemy urządzania laserowe lub semirotacyjne do cięcia oraz wykrawania etykiet, a także liczne rozwiązania służące do ich uszlachetniania, co ma niezwykle istotne znaczenie w produkcji etykiet  luksusowych oraz premium.

Na targach DRUPA, włoski producent zaprezentował dwa urządzenia, GEMINI skonfigurowane jako GE363VJL dla pełnej konwersji i wysokiej jakości uszlachetnień, a także GT360 skonfigurowane jako GT365WSHJR dla tradycyjnej technologii zdobienia.

Zaawansowane rozwiązania marki Cartes zostały docenione na ubiegłorocznych targach Label Expo, a miniona DRUPA to niewątpliwie była kolejna szansa, aby zapoznać się z tymi urządzeniami. LFP Industrial Solutions jest autoryzowanym przedstawicielem marki CARTES.

Źródło: LFP Industrial Solutions


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING