spot_imgspot_img

#96. Na kłopoty… Szczotka. Rozmowy o poligrafii. Podcast

Nasza pierwsza rozmowa z Małgorzatą Szczotką z CMC dotyczyła odwiecznego konfliktu pomiędzy optymalizacją i standaryzacją produkcji. Dość powiedzieć, że do dzisiaj dokładnie ta rozmowa jest numerem jeden w ilości pobrań wszystkich podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA przygotowanych przez naszą redakcję. Tym razem zaprosiliśmy Małgorzatę Szczotkę do rozmowy o standaryzacji, ale w obszarze fleksodruku.

Polska jest na dzisiaj liderem w Europie pod względem produkcji fleksograficznej. Jednak… to nie takie łatwe wejść w produkcję, która posiada tak wiele zmiennych i w dodatku stanowi największe wyzwanie dla drukarni pod względem stosowanych technologii w jednym przebiegu maszyny np. do produkcji etykiet (offset, flekso, sito, cyfra, hot stamping itd.). Jak w tym wszystkim poradzić sobie z utrzymaniem standardów produkcji? Czy możemy kontrolować produkcję? Jak możemy przy okazji standaryzacji wygenerować duże oszczędności? I od czego rozpocząć?

Małgorzata Szczotka

A przy okazji… co to jest cyfrowy zapis używanych kolorów na produkcji? Czy istnieje komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami, by produkcję można było powtórzyć w dowolnym momencie i nie posiadać kłopotów z zamawiającym?

O tym i nie tylko rozmawiamy z Małgorzatą Szczotką z CM Consulting. Zapraszamy do wysłuchania.

Premiera już dzisiaj 28.09.2023 r. o godz. 15:00


ZAGLĄDAJ DO NASZEGO KALENDARZA


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak