spot_imgspot_img

Zmiana hostingu po 24 latach! Szybciej, bezpieczniej i z możliwościami rozwoju

Jak zauważyło wiele osób, w piątek na kilka godzin zniknęły nasze strony WWW i pojawił się komunikat związany z prowadzonymi pracami optymalizującymi serwis. Tak, to prawda. Po 24 latach nasza redakcja zmienił po raz pierwszy hosting serwisu. To oczywiście zmiana mająca na celu wejście w najnowsze rozwiązania dedykowane takim serwisom jak nasz. Z drugiej strony, to dla nas prawdziwa rewolucja!

Zmiana na lepsze, bo technologia daleko rozwinęła się w tym zakresie i to tak, że nawet i my jesteśmy mile zaskoczeni. Jednak zmiany są podyktowane realizowaniem kilku projektów w jednym czasie. I tutaj musieliśmy zadbać o szybkość działania serwisu, jego funkcjonalność i możliwość dalszego rozwoju na najbliższe lata.

Mirosław Pawliński – red. naczelny

Z nowych projektów, to między innymi RYNEK PRACY oraz Katalog Branży Poligraficznej. Inna formuła działania i przygotowywane od nowa dwa projekty wyjątkowe, jak na naszą branżę poligraficzną w Polsce.

Pierwszym z nich jest PANEL EKSPERTA, czyli miejsce dla osób, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z różnych obszarów naszej branży. A drugi, to oczywiście STREFA PREMIUM. To po postu dostęp do materiałów płatnych dla naszych prenumeratorów.

To między innymi artykuły eksperckie, podcasty, filmy, prezentacje i oczywiście prenumerata elektroniczna. Tyle możemy powiedzieć dzisiaj, ale jeżeli tylko będziecie nas obserwowali, to sami zauważycie, jak wiele mamy do zaoferowania właśnie dla Was. A za kilka dni ruszają kolejne nowe projekty. Do zobaczenia!


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak