spot_imgspot_img

Z-Milosci.pl… rozwój i nowe rynki z maszynami Duplo

Firma B2Wed, właściciel sklepu internetowego z-Milosci.pl, po raz czwarty już zdecydowała się na zakup maszyny z oferty Duplo. Tym razem był to Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej oraz dodatkowym modułem noży krążkowych wzdłużnych. To kolejne urządzenie, dzięki któremu firma nie tylko w znacznym stopniu automatyzuje swoją produkcję, ale także osiąga coraz większe wydajności w zakresie realizowanego tu asortymentu, docierającego do wielu krajów.

B2Wed, specjalizująca się w produktach dla branży ślubnej (zaproszeniach, zawiadomieniach ślubnych, kartach menu, podziękowaniach dla gości, rodziców, etykietach i naklejkach na alkohol, winietkach i wielu innych tego rodzaju produktach okolicznościowych) od ubiegłego roku współpracuje z hiszpańską firmą Zankyou (przejęła 50% udziałów w jej polskim oddziale). To pozwoliło jej kontynuować imponujący rozwój nie tylko w Polsce, gdzie – jak szacuje Krzysztof Rzeszutek, jej właściciel – obsługuje już około 25% rynku, ale również umożliwiło wejście z ofertą do innych krajów – m.in. Europy Zachodniej i Ameryki Południowej.

„Nasze plany roztaczają się na 23 nowe dla nas rynki ponieważ z Zankyou korzysta około 350 tysięcy par rocznie organizując swoje śluby i przyjęcia, a sam portal odwiedza około 50 mln osób. Poszerzamy również naszą ofertę o suknie ślubne z drugiej ręki, garnitury szyte na miarę, alkohol, biżuterię, fotografię ślubną itp. Wszystko to stanowi dla nas wyzwanie, któremu udaje nam się sprostać między innymi dzięki odpowiednim inwestycjom, a do takich należą zakupy urządzeń z oferty Duplo”.

Nowy Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej wykonuje pracę za trzy urządzenia – może zastępować gilotynę, bigówkę i maszynę do perforacji, pełniąc funkcję wycinarki do wizytówek, kart win, kuponów, zaproszeń, pudełek itp.

Urządzenie, w zakupionym przez B2Wed wariancie, umożliwia również perforację fragmentaryczną. Maszyna posiada też dodatkowy moduł noży krążkowych wzdłużnych, dzięki czemu jest ich tu osiem, a nie sześć jak w standardzie, co umożliwia zastosowanie większej liczby użytków na arkuszu. Wszystkie te narzędzia umożliwiają wykonanie następujących zadań na jednym dokumencie: 8 cięć wzdłużnych, 25 cięć poprzecznych, 20 bigów, wspomnianą perforację fragmentaryczną i całościową, mikroperforację, a także big wzdłużny i płaski.

„Dzięki oferowanym funkcjom, rozwiązanie to przede wszystkim znacząco redukuje czas realizacji zleceń, a także obniża koszty produkcji – podkreśla Olga Granda, kierownik operacyjny w z-Milosci.pl. – Biorąc pod uwagę fakt, że klienci (zwłaszcza z Europy Zachodniej, którzy cenią sobie minimalizm) są bardzo wymagający jeśli chodzi o jakość i precyzję wykonania, maszyna Duplo doskonale wpisała się w nasze potrzeby. Dzięki niej możemy też tworzyć nowe wzory, co poszerza nasze możliwości. Przyjmujemy też nowych pracowników, bo firma się rozwija i obsługa urządzeń Duplo, w tym tego najnowszego, nie stanowi dla nich problemu, co oznacza, że maszyny te są intuicyjne w obsłudze. Jeśli chodzi o pozostałych pracowników – Duplo to znana im marka, którą sobie cenią w codziennej pracy, więc nasz wybór w zakresie nowego urządzenia był również tym faktem podyktowany”.

Docucutter DC-646iPro jest już czwartą maszyną z oferty Duplo w firmie B2Wed – wcześniej zakupiła ona maszyny Docucutter DC-616pro, DC-646 i stół tnący PFi B3 . „Ponieważ niemal od początku naszej działalności – podkreśla Krzysztof Rzeszutek – współpracujemy z Duplo, wypracowaliśmy wspólnie partnerskie relacje. Duplo oferuje nam nie tylko sprzedaż swoich urządzeń, ale także profesjonalne doradztwo na każdym etapie naszego rozwoju, co bardzo sobie cenimy.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING