spot_imgspot_img

XSYS podniósł ceny w całym asortymencie produktów nyloflex®

W 2021 r. wzrost kosztów osiągnął bezprecedensowy poziom, wpływając na wszystkie firmy i ich dostawców w całej branży poligraficznej. Do tej pory XSYS był w stanie zabezpieczyć dostawy kluczowych surowców i dostęp do sieci dostaw, absorbując tę inflację kosztów poprzez różne inicjatywy i projekty redukcji kosztów, a także ulepszenia technologiczne i inne przyrosty wydajności.

Wraz z wejściem w 2022 r. zmiana kosztów jest nadal realizowana przez dostawców, a wpływ ten pochodzi z kilku kierunków:

  • Dwucyfrowe podwyżki cen są pobierane przez dostawców surowców.
  • Ceny energii poszybowały w górę, co spowodowało znaczny wzrost kosztów produkcji XSYS, a także wzrost kosztów dostawców.
  • Koszty transportu i frachtu ponoszone przez klientów wzrosły i nadal rosną, co ma również wpływ na koszty dostaw surowców.

Obecnie nic nie wskazuje na to, by inflacja ta wkrótce zaczęła się wycofywać. W rezultacie XSYS będzie łagodził wpływ, wprowadzając w życie wzrost cen o 6% w całym asortymencie produktów nyloflex® od 1. lutego 2022 r.

“Naszym priorytetem pozostaje, jak zawsze, oferowanie stałych i niezawodnych dostaw produktów dla naszych klientów, niezależnie od aktualnych warunków rynkowych. Naturalnie, utrzymamy pełne wsparcie w zakresie obsługi technicznej i realizacji wysokiej jakości produktów w tym trudnym okresie, aby pomóc naszym klientom – by i oni mogli nadal obsługiwać swoich klientów “- powiedział Friedrich von Rechteren, Global Commercial VP w XSYS. “Ponadto XSYS będzie inwestować w więcej projektów i wysokowydajnych rozwiązań zaprojektowanych w celu przeciwdziałania inflacji tam, gdzie to możliwe.”

Źródło: XSYS

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING