spot_imgspot_img

Warsztaty Flekso zbliżają się wielkimi krokami

15 września 2022 w Warszawie odbyła się kolejna już edycja jednej z najciekawszych, a naszym redakcyjnym zdaniem, najciekawszej imprezy branżowej dedykowanej branży opakowaniowej… Warsztaty Flekso… Flekso Jakie jest, każdy widzi.

Tegoroczna edycja planowana jest na początek października i już dzisiaj wiemy, że będzie niezwykle interesująca. Ja zawsze planowane są rozmowy o technologii, problemach pojawiających się w produkcji nie tylko opakowań i co najważniejsze i tym razem nie zabraknie loży ekspertów, którzy będą odpowiadali na najtrudniejsze pytania.

Już dzisiaj warto rezerwować sobie termin 5-6 października 2023. Warsztaty Flekso nadchodzą i jeżeli tylko interesują Ciebie opakowania, to nie może Ciebie tutaj zabraknąć. Jeżeli nie chcesz przegapić czegoś z kalendarza wydarzeń zapisz się na naszego newslettera, a my dopilnujemy tego, by czegoś nie przegapić.

Jak było poprzednim razem? Obejrzyj materiał, to tylko krótkie przypomnienie, ale tematy poruszane były i są nadal aktualne.

Rozmowa o …

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak