spot_imgspot_img

Uwolnij granice druku z nowym KJET’em

Przełomowa współpraca pomiędzy firmami Omet i Durst to prawdziwa rewolucja na rynku etykiet oraz opakowań giętkich. Połączenie doskonałości analogowej marki Omet z najnowocześniejszymi technologiami cyfrowymi Durst stworzyło linię hybrydową KJET, która ucieleśnia to, co najlepsze z obu światów.

Maszyna oferuje operatorom bezproblemową obsługę dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i ultra krótkim przebiegiem wstęgi. Taka konstrukcja nie tylko minimalizuje ilość odpadów, ale także skraca czas konfiguracji, prezentując zalety druku cyfrowego w tym obszarze. To właśnie w KJET technologia cyfrowa i konwencjonalna tworzą jedność, aby wspólnie produkować najlepiej wydrukowane, uszlachetnione i wycięte etykiety.


Automatyzacja urządzenia hybrydowego KJET na nowo definiuje koncepcję wszechstronności i poszerza granice rozwiązań poligraficznych i przetwórczych. To właśnie dzięki nowej hybrydzie jej posiadacze zyskują nieograniczone możliwości zastosowań, od etykiet po opakowania, bez utraty wydajności i jakości druku.

Źródło: LFP Industrial Solutions


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING