spot_imgspot_img

UPM Raflatac otrzymuje wyróżnienie APR dla trzech produktów

Firma UPM Raflatac została wyróżniona przez Stowarzyszenie Recyklerów Tworzyw Sztucznych (APR) za trzy rodzaje dwuosiowo zorientowanych produktów z polipropylenu (BOPP) do recyklingu opakowań HDPE i PP. Należą do nich niezdobiony BOPP z klejem topliwym, niezdobiony BOPP z RW85C i metalizowany niedekorowany BOPP z uniwersalnym klejem akrylowym.

- Reklama -

APR Design for Recyclability Recognition zapewnia weryfikację przez stronę trzecią, że projekt opakowania lub elementu opakowania jest zgodny z północnoamerykańskim systemem recyklingu. Proces ten potwierdził, że produkty BOPP firmy UPM Raflatac, jak wspomniano powyżej, spełniają najwyższe kryteria dotyczące możliwości recyklingu zgodnie z przewodnikiem APR Design Guide. Najnowsze wyróżnienia firmy UPM Raflatac dotyczą recyklingu HDPE i PP.

Źródło: UPM Raflatac


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak