spot_imgspot_img

Tomasz Galant w firmie Reprograf-Grafikus

Jak poinformowała firma Reprograf-Grafikus, od początku marca rozpoczął w niej pracę Tomasz Galant, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego. Tomasz Galant przez ostatnie 20 lat był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne i administracyjne w kilku międzynarodowych firmach. W swoim bogatym portfolio zawodowym posiada doświadczenia w zarządzaniu zdobyte w różnych branżach, pracując w przemyśle, energetyce, poligrafii, telekomunikacji oraz IT.

Ostatnie 8 lat kierował spółką w branży IT – Esri Polska – sprzedającą oprogramowanie, usługi IT oraz tworzącą własne rozwiązania w obszarze GIS (Geographic Information Systems), gdzie uczestniczył w transformacji cyfrowej klientów w obszarach infrastruktury, samorządów, administracji centralnej, obronności i bezpieczeństwa publicznego oraz biznesu i przemysłu. W przeszłości w obszarze poligrafii Tomasz Galant kierował w Grupie MAN m.in. spółką manroland Polska, a później także regionem manroland CEE oraz Nordic.

Z wykształcenia magister inżynier na Wydziale Elektrycznym, podyplomowe studia z Organizacji i Zarządzania, jak również studia MBA. Tym samym Tomasz Galant wnosi do firmy Reprograf-Grafikus SA wiedzę połączoną z  imponującym dorobkiem doświadczenia zawodowego.

Po pracy ceni sobie spokój, kocha zwierzęta i obecnie posiada owczarka niemieckiego, który (jak kilka poprzednich psów) pochodzi ze schroniska. Zapytany o zainteresowania na pierwszym miejscu wymienia zdecydowanie geostrategię oraz muzykę.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING