spot_imgspot_img

The Power of Hybrid Forum. Open House Mark Andy

Firma Mark Andy zaprosiła na pierwsze po dłuższej przerwie wydarzenie z cyklu Open House dla gości z całego świata, zatytułowane „Siła druku hybrydowego”. W tym roku cała impreza została przygotowana w dwóch odsłonach. Pierwsza, ta która odbywa się „na żywo” (31.05), w siedzibie firmy w Warszawie i druga, w całości przygotowana w formie pokazów online (01.06).

Całość rozpoczęła się od przywitania gości przez Toma Cavalco, Executive Vice President Mark Andy, który bardzo krótko podziękował za przybycie i udział w przygotowanym Open House. Następnie odbyły się prezentacje poszczególnych rozwiązań – maszyn – znajdujących się w ofercie tego producenta: Digital Series HD, Digital Pro3, Evolution Series E3 + Automation, Digital Series IQ + Distorun Modul oraz Distorun Modul – KURZ.


Słuchaj podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Po wszystkich prezentacja odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, których i tym razem nie zabrakło. Więcej na ten temat przedstawimy w wydaniu czerwcowym czasopisma, a teraz trochę zdjęć z relacji bezpośredniej… a kolejna sesja rozpoczyna się o godz. 14.00.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak