spot_imgspot_img

swissQprint Nyala 4 uhonorowana za doskonałość!

Europejskie stowarzyszenie zrzeszające magazyny branżowe z dziedziny poligrafii, rozdało tegoroczne nagrody EDP Awards dla najlepszych cyfrowych osiągnięć technologicznych. Jury uznało Ploter Nyala 4 za wzorzec w druku wielkoformatowym. Firma swissQprint zdobyła również nagrodę za swoje neonowe tusze, oferujące bogate możliwości zastosowań.

Najlepsza drukarka z płaskim stołem | Nyala 4 zwyciężyła w kategorii na najlepszą drukarkę hybrydową/z płaskim stołem o prędkości do 250 m2/h. Jury zauważyło, że nowa generacja sztandarowego plotera swissQprint, opiera się na istniejącym fundamencie, ale oferuje jednocześnie kilka istotnych ulepszeń, a „dzięki swoim wartościom przyjaznym dla środowiska […] może być uważana za wzorzec w druku wielkoformatowym”.

Zwycięzca w kategorii „Materiały eksploatacyjne/tusze UV” | Produkty zadrukowane przy użyciu nowych neonowych tuszów swissQprint przyciągają uwagę. Z pewnością przykuły również wzrok jury EDP Award. W swoim komentarzu przyznali, że „to pierwsze fluorescencyjne, utwardzane promieniami UV tusze do druku cyfrowego w technologii inkjet… które dodają blasku i wartości materiałom reklamowym”.

Jury EDP Award nie pierwszy raz doceniło innowacyjne rozwiązania szwajcarskiego producenta, który był laureatem także we wcześniejszych edycjach, dzięki swoim ploterom Nyala 2 i Nyala LED. Utrzymywanie się jako lider w kategorii na najlepszy ploter wielkoformatowy z płaskim stołem jest dowodem na to, jak ważne dla swissQprint są innowacyjność i udoskonalanie.

Źródło: Scorpio

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING