spot_imgspot_img

Sure Flow z głowicami drukującymi Xaar

Firma Xaar wprowadziła Sure Flow, nowy ultradźwiękowy tryb samooczyszczania, zaprojektowany tak, aby pomóc użytkownikom utrzymać druk, w jak najlepszej jakości i to bez konieczności demontażu głowicy drukującej na jakimkolwiek etapie procesu. Dzięki recyrkulacji atramentu w technologii TF firmy Xaar, jest bardzo mało prawdopodobne, aby regularnie konserwowana głowica drukująca zablokowała się. Jednak czynniki zewnętrzne i wymagające aplikacje mogą stworzyć wyjątkowo trudne środowisko operacyjne dla druku atramentowego.

Graham Tweedale

Sure Flow umożliwia użytkownikom oczyszczanie dysz i zapobieganie ich blokowaniu bez konieczności demontażu głowicy drukującej, co maksymalizuje czas operacyjny drukowania i zapewnia optymalną wydajność. Tryb ten jest aktywowany przez oprogramowanie, a użytkownicy po prostu włączają go w razie potrzeby, dostosowując ustawienia i ładując plik poleceń. Dzięki temu każdy kanał pracuje z maksymalną mocą i częstotliwością, wytwarzając fale ultradźwiękowe, które wywołują kontrolowane wibracje ścian kanału bez wstrzymywania produkcji lub konieczności zdejmowania głowicy drukującej.

Graham Tweedale, dyrektor generalny działu głowic drukujących w firmie Xaar, powiedział: “Minimalizując czas przestojów i konserwacji, Sure Flow może zapewnić użytkownikom niezrównaną niezawodność i zwiększoną wydajność w całej gamie recyrkulacyjnych głowic drukujących Xaar”.

Firma Xaar współpracowała z wieloma klientami i Sure Flow został już przetestowany w rzeczywistych warunkach na całym świecie. Dotychczasowe opinie są niezwykle pozytywne, a wszyscy użytkownicy recyrkulacyjnych głowic drukujących Xaar proszeni są o kontakt ze swoimi przedstawicielami lub skorzystanie ze społeczności Xaar w celu uzyskania dostępu do nowego trybu Sure Flow.

Graham podsumowuje: “Sure Flow jest najnowszym osiągnięciem firmy Xaar, które kontynuuje naszą koncentrację na dostarczaniu praktycznych innowacji dla naszych klientów, pomagając im utrzymać druk w najlepszej jakości nawet w najtrudniejszych warunkach.”

Źródło: Xaar

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING