spot_imgspot_img

Sun Chemical Partnerem Strategicznym konferencji Art of Color i Mecenasem Gali Złotego Gryfa

28 listopada br. w restauracji Saffron a’la Carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja konferencji Art of Color – Spotkanie Liderów. Wydarzenie jest organizowane przez Grupę MTP, przy współpracy z Polską Izbą Druku i Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Konferencję zwieńczy Gala Złotego Gryfa, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Polskiej Izby Druku na najlepszy produkt poligraficzny.

Firma Sun Chemical wsparła oba wydarzenia w rolach Partnera Strategicznego konferencji Art of Color i Mecenasa Gali Złotego Gryfa. Podczas pierwszego z nich Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA w Sun Chemical wystąpi z prezentacją zatytułowaną „Przyszłość opakowań w kontekście założeń Europejskiego Zielonego Ładu”.

Z ramienia Sun Chemical podczas konferencji Art of Color wystąpi Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA

Jak podkreśla Grupa MTP, projekt Art Of Color od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Zgodnie z założeniami organizatorów, uczestnikami spotkania mają być liderzy polskiego rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń i zakładów poligraficznych zajmujących się przetwórstwem, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy maszyn i materiałów eksploatacyjnych, jak również przedstawiciele ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych poligrafii. Program wydarzenia uwzględnia liczne wystąpienia międzynarodowych i krajowych ekspertów, reprezentujących nie tylko branżę poligraficzną.


Tomasz Dobrowolski z Sun Chemical jednym z gości Śniadania Fleksografa

Zwieńczeniem konferencji Art of Color będzie Gala Złotego Gryfa – konkursu od wielu lat organizowanego przez Polską Izbę Druku.

Źródło: Sun Chemical


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak