spot_imgspot_img

Spojrzenie w przyszłość. Podcast z numerem #110

Kilka dni temu przypomnieliśmy Wam podcast z Łukaszem Szymańskim, który ukazał się w krótkim cyklu „Własne DNA drukarni”. Zakończeniem tego cyklu jest podsumowanie i  spojrzenie nieco w przyszłość.

Zapraszamy do kolejnej odsłony NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA, podcastów, które zdobywają coraz większą grupę słuchaczy, zainteresowanych tematami dotyczącymi szeroko rozumianej poligrafii.

W całym cyklu podcastów, jakie mieliśmy w temacie optymalizacji i standaryzacji procesów poligraficznych, nie może zabraknąć tego najważniejszego. Podsumowania i spojrzenia nieco do przodu, bo rzeczywistość już znamy. Przyszłość, choć jest nie do odgadnięcia, to mimo wszystko pewne trendy rynkowe możemy już teraz wskazać. Wydaje się, że nie ma odwrotu od sztucznej inteligencji (AI), tylko mamy się jej obawiać, czy też dostrzegać potencjał do wykorzystania dla nas samych.

Dokładnie o takich tematach rozmawiamy z Łukaszem Szymańskim z firmy Digiprint, który na co dzień zajmuje się przekonywaniem poligrafów do „nowego” w różnych obszarach przepływu danych.

Przyszłość, któż z nas może określić, jaka będzie? Zapraszamy do wysłuchania niezwykle inspirującej rozmowy z Łukaszem, jaką przeprowadził Mirosław Pawliński. Przy okazji warto podpatrzeć wyniki ankiety, jaka znajduje się poniżej. Twój głos jest niezwykle ważny.

Gość podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Jak zawsze polecamy nasz kanał na SPOTIFY … NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.


Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak