Scodix Ultra 6000 SHD w AN Studio

- Reklama -

Scodix wraz z firmą Digiprint ogłosiły sprzedaż kolejnej maszyny Scodix Ultra 6000 SHD. Model w formacie B1 oparty o technologię Smart High Definition jest pierwszą tego typu maszyną na polskim rynku! Dzięki szerokiej gamie produktów, od opakowań po kalendarze i materiały POS, maszyna Scodix zapewni AN Studio elastyczność w uszlachetnianiu wielu produktów za pomocą ponad 10 efektów uszlachetniających. Wszystkie są dostępne na jednej platformie – mogą to być między innymi płaskie oraz wypukłe folie, wytłaczane tekstury a także efekty holograficzne 3D.

Za sprzedaż maszyny odpowiada polski dystrybutor rozwiązań Scodix firma Digiprint. ModelUltra 6000, wyposażony w moduł SHD, zapewnia wysoką jakość dzięki przełomowej technologii, która tworzy obraz uszlachetnienia w wysokiej rozdzielczości. Zapewnia to również ostre, wyraziste delikatne detale, dzięki czemu osiąga przyciągające wzrok rezultaty – idealne dla szerokiego grona klientów AN Studio.

Właściciele AN Studio, Anna Jesiołkiewicz i Paweł Jesiołkiewicz, przypisują swoją decyzję o zainwestowaniu w technologię Scodix dwóm powodom: jej niesamowitym możliwościom uszlachetnienia i niezrównanym korzyściom dla środowiska:

Technologia Scodix SHD może być wykorzystywana do wielu aplikacji. Jej możliwości uszlachetniania mogą podnieść jakość opakowań, począwszy od produkcji opakowań kartonowych po pudełka z tektury falistej. Format B1 ułatwia kompleksowe zastosowanie urządzenia dla opakowań, co oznacza że dzięki urządzeniu Ultra 6000 można uzyskać znacznie większą efektywność produkcji dla wszystkich rozmiarów serii. Wydajność uszlachetniania Scodix zapewnia szybsze wprowadzenie produktu na rynek – bez wydłużania czasu produkcji.

Dzięki niezależnie zweryfikowanym standardom zrównoważonego rozwoju, Scodix pomaga klientom ograniczać ilość odpadów, oszczędzać energię i minimalizować ich wpływ na środowisko. Niedawne badanie Lifecycle Assessment wykazało, że Scodix oszczędza 80% wody i 85% emisji i energii w procesie uszlachetniania w porównaniu z tradycyjnym tłoczeniem na gorąco.

Ponadto uszlachetnianie Scodix jest certyfikowane jako nadający się do recyklingu, a marki i producenci stosujący wykończenia Scodix zgodnie z protokołem kontroli WMU SBS-E mogą używać symbolu recyklingu FTC, ponieważ zastosowane podłoże jest również certyfikowane jako nadające się do recyklingu. Ogólnie rzecz biorąc, dzięki uszlachetnianiu za pomocą Scodix proces ten jest siedmiokrotnie mniej szkodliwy dla klimatu.

Urządzenie Scodix Ultra 6000 z technologią SHD, jest piątą już instalacją urządzeń Scodix w Polsce dostarczoną przez firmę Digiprint, mówi Szymon Symonowicz – Szef Sprzedaży maszyn HP Indigo i Scodix, Członek Zarządu Digiprint, komentując:

Źródło: Digiprint


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?