spot_imgspot_img

Rozmowa z Tomaszem Miękusem (Canon). NIEZBĘDNIK POLIGRAFA… z targów RemaDays. Aktualizacja

Podczas targów RemaDays odwiedziliśmy stoisko firmy Canon i tutaj udało nam się chwilę porozmawiać z Tomaszem Miękusem, który nie tylko odpowiedział na nasze pytania, ale dodatkowo oprowadził nas po niezwykle interesującym stoisku. Canon zaprezentował praktycznie bardzo szerokie spektrum swoich możliwości, przy czym dopiero w rozmowie z Tomaszem wyszło, jak wiele tematów nie było do tej pory nagłaśnianych.

Jednym z nich jest powtórne „życie” urządzeń wracających z generalnego remontu, czy jak kto woli serwisu. To niesamowite, że nowoczesna technologia wcale nie musi wiązać się wyłącznie z inwestycją w najnowsze rozwiązania.

Gość podcastu

Przy okazji w trakcie naszej rozmowy pojawiły się jeszcze inne tematy. Czy ciekawe? Cóż. Dla nas oczywiście, że tak. Mamy nadzieję, że trwający szum w tle naszej rozmowy pochodzący z trwających targów i gwaru zwiedzających nie będzie dla Was przeszkodą, by dowiedzieć się nieco więcej o urządzeniach pracujących w szerokim formacie. Zapraszamy na chwilę do powrotu na targi RemaDays 2023. To wyjątkowe wydanie podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Miłego słuchania.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak