spot_imgspot_img

Rejestracja na Labelexpo Europe 2023 już możliwa

Tarsus Group, organizator targów Labelexpo Global Series, ogłosił otwarcie rejestracji na Labelexpo Europe 2023. Targi odbędą się w dniach 11-14 września w Brussels Expo. Będą to pierwsze targi Labelexpo w Europie od 2019 roku. Oprócz pokazów najnowszego sprzętu do drukowania i przetwarzania, odbędą się kursy mistrzowskie i wydarzenia specjalne poświęcone automatyzacji i opakowaniom elastycznym.

Bilety na targi kosztują 95 euro, a wczesna rejestracja kosztuje 75 euro do 25 sierpnia do godziny 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Nowy sprzęt, który będzie można zobaczyć na Labelexpo Europe, obejmuje światową premierę HP Indigo 200K, drukarki tonerowej Xeikon CX500t Titon oraz drukarkę do opakowań na bazie wody Screen Truepress PAC520P.

Jade Grace, dyrektor portfolio Labelexpo Global Series, skomentowała: “Cieszymy się, że ponownie organizujemy Labelexpo Europe i możemy obiecać odwiedzającym niezwykłe targi w dziewięciu halach. Podczas targów będziemy świadkami eksplozji najnowocześniejszych technologii, od przygotowania do druku po materiały, druk cyfrowy i konwencjonalny oraz technologię przetwarzania. Dodajmy do tego wiodącą na świecie serię wydarzeń edukacyjnych i nasz nacisk na automatyzację i elastyczne opakowania dla producentów etykiet, a otrzymamy niezapomniane wrażenia z targów Labelexpo”.

Andy Thomas-Emans, dyrektor strategiczny Labelexpo Global Series, dodaje: “Już teraz widzimy kluczowe tematy technologiczne pojawiające się na Labelexpo Europe 2023. Dywersyfikacja w zakresie etykiet i technologii opakowań elastycznych, cyfrowe zdobienie, automatyzacja przepływu pracy i maszyn, gromadzenie danych w czasie rzeczywistym w chmurze oraz zrównoważony rozwój na wielu frontach, od LED-UV po więcej nowych materiałów i klejów. Będą to przełomowe targi dla przyszłego kierunku rozwoju naszej branży”.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z poprzedniej edycji targów… jak widać były również firmy z Polski i klienci, którzy dopytywali o najdrobniejsze szczegóły.

Źródło: LabelExpo


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING