spot_imgspot_img

Raport – Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” – X edycja

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Polska Izba Druku oraz Instytut Gutenberga, przeprowadzają X edycję badania sektora poligraficznego w Polsce. Przygotowana publikacja będzie cennym i rzetelnym źródłem informacji o kondycji branży poligraficznej w obecnych czasach. Wyniki badania opublikowane zostaną w X edycji publikacji „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”.

Polska Izba Druku zwraca się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która pozwoli na stworzenie Raportu. Poprzez wypełnienie ankiety staną się Państwo jego współtwórcami.

W celu ułatwienia dostępu do ankiety załączamy kod QR, który skieruje Państwa bezpośrednio do ankiety.

Chcąc docenić Państwa wkład w to przedsięwzięcie, na życzenie przekażemy jeden egzemplarz Raportu.

Źródło: Polska Izba Druku


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak