spot_imgspot_img

ProfiLabel inwestuje w nową linię serii FA od firmy Nilpeter

Firma ProfiLabel GmbH, należąca do grupy ICS z siedzibą w Wiehl i Wehrheim w Niemczech, po intensywnych badaniach rynku i testach, zdecydowała się zainwestować w linię FA firmy Nilpeter.

Firma, która działa na rynku od 1984 roku, instaluje nową maszynę drukującą w swoim zakładzie w Wiehl w regionie Sauerland. Nowy budynek i inwestycja w tę maszynę to kolejne ważne cegiełki w historii tej silnie rozwijającej się firmy.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że firma ProfiLabel jest częścią rodziny Nilpeter i cieszymy się na współpracę z nią. Dzięki intensywnym testom oraz wizytom w naszym zakładzie, byliśmy w stanie przekonać Karstena Junga i jego zespół ProfiLabel, że linia FA produkcji Nilpeter to właściwy wybór,” mówi Thorsten Saathoff z Nilpeter GmbH.

Odpowiedź na wymagania rynku | Wraz z najnowszą generacją linii FA, firma Nilpeter odniosła sukces dostarczając innowacyjną maszynę dla wysokich wymagań rynku dotyczących skróconych czasów przezbrajania, mniejszych nakładów produkcyjnych oraz łatwej w obsłudze maszyny z wieloma dostępnymi opcjami wyposażenia. Linia FA została stworzona, aby zaoferować klientom najwyższą wydajność w połączeniu z najwyższą jakością produkcji.

Karsten Jung (po lewej), dyrektor zarządzający ProfiLabel GmbH, obecny podczas udanego testu odbioru fabrycznego w siedzibie głównej Nilpeter w Slagelse w Danii

Prosta koncepcja obsługi | Liczne funkcje są zautomatyzowane. Na przykład dla wałka aniloksowego i cylindra drukującego zapisane są automatyczne funkcje czyszczenia, które uruchamiają się przed ich odblokowaniem. Wszystkie pokrywy zespołów drukujących mogą być otwierane pojedynczo lub symultanicznie z wykorzystaniem serwonapędów.

Maszyna automatycznie zapisuje dane poszczególnych zleceń, które następnie mogą być wykorzystywane w przypadku powtarzających się zleceń. Dzięki temu maszyna może automatycznie przygotować ustawienia (np. registrów i wykładania) dla następnego zlecenia. Biorąc to wszystko pod uwagę inteligentna technologia linii Nilpeter FA skutkuje dostępnością wyjątkowo prostej koncepcji obsługi.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING