spot_imgspot_img

Print Quest inwestuje na targach drupa 2024 w dwa dodatkowe zestawy lamp Shine LED opracowane przez Miraclon

Firma Print Quest Graphics Ltd ze Skegness w Wielkiej Brytanii dokonała na targach drupa 2024 drugiej inwestycji w zestawy lamp Shine LED opracowane przez Miraclon, po zaobserwowaniu znacznego wzrostu wydajności i jakości po pierwszej inwestycji poczynionej wcześniej w tym roku. „Korzyści były tak znaczące” – mówi David Jarvis, dyrektor zarządzający i założyciel Print Quest – „że w ciągu 24 godzin od montażu wiedziałem, że zmodernizuję również moje pozostałe dwie naświetlarki za pomocą zestawów lamp Shine LED”.

Prosty i tani sposób na skorzystanie z zalet LED | Zestaw lamp Shine LED to innowacyjne rozwiązanie firmy Miraclon, które stanowi dla użytkowników świetlówek prosty i tani sposób zastąpienia niespójnego naświetlania za pomocą lamp fluorescencyjnych wieloma zaletami technologii LED. Wykorzystując posiadane przez klientów oprawy do naświetlania wyposażone w lampy fluorescencyjne, za ułamek kosztów nowej naświetlarki LED użytkownicy otrzymują korzyści w postaci spójnej, przewidywalnej intensywności przez znacznie dłuższy okres eksploatacji (do 5000 godzin w porównaniu do 800 godzin w przypadku świetlówek), krótszego czasu naświetlania i bardziej ekologicznej pracy.

Te cechy sprawiły, że zestaw lamp Shine LED został dwukrotnie wyróżniony w tegorocznym konkursie FTA Excellence in Flexography Awards, zdobywając główne nagrody zarówno za zrównoważony rozwój, jak i innowacje techniczne. Zestaw lamp Shine LED został tak zaprojektowany, aby umożliwiać montaż u klienta w ciągu kilku godzin przez wykwalifikowanego elektryka.

Tradycja innowacji w Print Quest | Firma Print Quest zawsze szuka innowacyjnych technologii, które zapewnią korzyści w zakresie jakości i wydajności. W 2008 roku firma dokonała pierwszej komercyjnej instalacji systemu FLEXCEL NX, a później została jednym z pierwszych europejskich zakładów branżowych, które ukończyły program certyfikacji Miraclon dotyczący płyt FLEXCEL NX Plates. Firma opracowała również własną opatentowaną technologię rastrowania płyt – Utopia – która wykorzystuje wyjątkowe możliwości odwzorowania i przenoszenia farby technologii FLEXCEL NX, aby umożliwić drukarniom uzyskanie zgodności z dowolnym standardem kolorów, przy jednoczesnej radykalnej poprawie wydajności na maszynie poprzez ograniczenie strat i czasu konfiguracji.

Źródło: Miraclon


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING