spot_imgspot_img

Poligrafia a social media. Wyniki ankiety

W ostatnich tygodniach zapraszaliśmy Was do udziału w ankiecie, którą publikujemy przez cały czas praktycznie pod każdą informacją znajdującą się w naszym serwisie. Zawarte tam pytania dotyczyły sfery komunikacji z klientem, który korzysta z social mediów. Przy czym, nie definiowaliśmy, czy dana osoba posiada tam konto tylko dlatego, że posiadają inni, czy dla zupełnie innych celów.

Pytania brzmiały następująco:

  • Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?
  • Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?

Propozycja pytań padła od Was, od osób z którymi w ostatnim czasie rozmawialiśmy wielokrotnie na temat komunikacji branży poligraficznej (osób) między sobą, ale także komunikacji w nieco szerszym kontekście, branży z klientami. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wyglądają social media i jak ważną rolę one odgrywają, ale w tym wszystkim warto zawsze wrócić do podstaw, czyli w jakim celu dana platforma została uruchomiona.

W sumie w ankiecie wzięło udział 110 osób i chcemy podziękować serdecznie wszystkim uczestnikom za poświęcony czas, a odpowiedzi (wyniki) wyglądały następująco:

Pytanie 1.

Pytanie 2.

Co o tym sądzicie? Jak chcielibyście skomentować takie wyniki? Podzielcie się Waszymi uwagami z innymi Czytelnikami. Zapraszamy.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING