spot_imgspot_img

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Członków Polskiej Izby Druku

20 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Druku (PID), które zgromadziło Członków Izby oraz zaproszonych gości z branży poligraficznej. Spotkanie to miało na celu omówienie kluczowych kwestii dotyczących przyszłości organizacji, a także przeprowadzenie głosowań nad istotnymi uchwałami.

Podczas Zgromadzenia uczestnicy debatowali nad wieloma ważnymi tematami, w tym nad zmianą statutu Izby, która ma na celu dostosowanie go do obecnych realiów rynkowych i prawnych. Dyskusje były burzliwe, ale konstruktywne, co świadczy o zaangażowaniu członków w rozwój PID. Wszystkie uchwały przegłosowano pomyślnie.

Jacek Kuśmierczyk

W trakcie obrad przeprowadzono również wybory nowych władz Izby. Z radością ogłaszamy, że funkcję Prezesa ponownie objął Jacek Kuśmierczyk, który cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Członków i został jednogłośnie uznany za cenionego lidera o szerokiej wiedzy i niebywałym doświadczeniu w branży poligraficznej. Dyrektorem Polskiej Izby Druku została Małgorzata Olszewska-Nowicka, której profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie w działalność Izby były wielokrotnie doceniane.

Skład Członków Rady również został częściowo odnowiony. Dotychczasowi członkowie: Maciej Sierpiński, Tomasz Korościk, Artur Chęsy i Leszek Gumowski pozostają na swoich stanowiskach, co zapewnia kontynuację dotychczas obranej strategii.

Do Rady dołączyli także nowi Członkowie: Jacek Stencel oraz Artur Nowaczyk, których świeże spojrzenie i innowacyjne podejście z pewnością wniesie wiele pozytywnych zmian.

Komisja Rewizyjna została uchwalona w składzie: Lidia Matuszak i Stefan Piotrowski, którzy pełnili tę funkcję już wcześniej oraz nowo wybrana Jolanta Ziemniak-Ronke. Ich zadaniem będzie dalsze dbanie o prawidłowe funkcjonowanie finansowe i organizacyjne PID.

Z tego miejsca chcielibyśmy także złożyć ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności Leszkowi Wojtczukowi oraz Jakubowi Bieleckiemu (Drukarnia ERBI), którzy w dniu wczorajszym opuścili grono Członków Rady PID. Jesteśmy wdzięczni za wieloletnie, czynne zaangażowanie, wsparcie oraz pełnienie obowiązków organu władz Izby. Wielkie brawa i podziękowania za współpracę na rzecz rozwoju organizacji samorządu gospodarczego.


Po zakończeniu oficjalnej części zgromadzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział w lunchu, który stanowił doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz prowadzenia interesujących rozmów w kuluarach. Atmosfera była pełna entuzjazmu i pozytywnej energii, co napawa optymizmem na przyszłość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tak ważnym  dniu dla Polskiej Izby Druku. Wasza obecność i zaangażowanie są kluczowe dla dalszego rozwoju naszej organizacji.

Źródło: Polska Izba Druku


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING