spot_imgspot_img

Podcast: #122. Job Expert. Bez tajemnic o druku cyfrowym

Nie ustajemy w naszych wysiłkach, by w podcastach Mirosława Pawlińskiego przedstawiać interesujące tematy. Te ogólne i te bardziej techniczne. Już niedługo nowa formuła NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA, a na razie zapraszamy Was do wysłuchania podcastu z numerem #122.

Temat FIERY poruszamy po raz kolejny w naszych podcastach. Wszystko dlatego, że temat oprogramowania ułatwiającego życie i pracę w drukarni cyfrowej nadal jest tematem… zaskakującym. Dla wielu osób, które decydują się prowadzić drukarnię cyfrową bardzo dużym zaskoczeniem jest to, w jaki sposób można zautomatyzować całą produkcję.

Ułatwienie wcale nie znaczy, że robimy sobie pod górkę. To po prostu oszczędność na czasie i ogromna – wbrew pozorom – oszczędność ponoszonych kosztów. Swoją drogą, standaryzacja oparta na pewnych rozwiązaniach, także tych chmurowych. To o czym będzie tym razem?

Krzysztof Pawluk z firmy FIERY jest naszym gościem i co nieco porozmawiamy o takiej funkcjonalności, którą FIERY nazwało Job Expert. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA.

Krzysztof Pawluk gościem podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na YouTube, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (SCODIX), Paweł Szpil (2Press), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Heidelberg Polska), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Canon), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING