spot_imgspot_img

Podcast #119. Innowacje HP podczas targów drupa 2024

Przedstawiamy Wam na zamknięcie sezonu 18-ego podcast nagrany jeszcze przed targami DRUPA 2024, w którym rozmawiamy o nowościach przygotowanych na targi przez firmę HP. Do rozmowy zaprosiliśmy Marcina Zaporowskiego (HP) oraz Anastasiyę Yavorską (Digiprint). Tak, to prawda, że od ostatniej drupy minęło 8 lat i dla niektórych osób dzisiaj jest to zupełnie inna epoka. To przede wszystkim rozwój druku cyfrowego i jego wejście w obszary zupełnie nowe.

Dzisiaj nikt nie kwestionuje jakości, możliwości odwzorowania kolorów spotowych, prędkości drukowania, czy wreszcie możliwości personalizacji. Nade wszystko zmieniło się również pokolenie „drukarzy”. To dzisiaj przede wszystkim operatorzy urządzeń drukujących, potrafiących wykorzystać narzędzia udostępnione w konkretnych modelach drukarek.

W naszej dość luźnej rozmowie poruszyliśmy także tematy związane z minionym spotkaniem przedstawicieli polskich drukarni z ekspertami firmy HP, w którym można było dowiedzieć się nieco więcej na temat przyszłości. A co pojawi się podczas targów drupa w hali numer 17? Co też nowego przygotowało HP? Posłuchajcie. Zapraszamy.

Warto wysłuchać!

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING