spot_imgspot_img

Pierwsza Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli kierunku „Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej”. Krótkie podsumowanie

06. października w Zespole Szkół nr 26 w Warszawie, odbyła się Pierwsza Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli kierunku „Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej”. Było to pierwsze spotkanie z planowanych w przyszłości konferencji dla nauczycieli zawodu, a tematem przewodnim była ogólna współpraca szkół i firm z branży poligraficznej. W konferencji wzięło łącznie udział trzydzieści trzy osoby, a w obsłudze pomagali wybrani uczniowie z klasy 4 EGP.

Krótko podsumowując – w konferencji wzięli udział zaproszenie goście i przedstawiciele firm z branży poligraficznej. Wśród gości znaleźli się między innymi Prezes Polskiej Izby Druku Jacek Kuśmierczyk, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dzielnicy Ochota Krzysztof Grochowski, przedstawiciele firm: Prografix sp. z o.o., Quad/Graphics Europe sp. z o.o., Drukarnia Wydawnictw Specjalnych, Copy General sp. z o.o., IT Media oraz nasz partner w dziedzinie maszyn drukujących – Merkator sp. z o.o. wraz z firmą Canon Polska – mówi Paweł Sikorski.

- Reklama -

Wśród tematów poruszanych znalazły się nie tylko te, dotyczące bezpośrednio współpracy szkół z podmiotami gospodarczymi, ale także możliwości kształcenia zawodowego, odbywania praktyk oraz kształcenia kadr nauczycieli.

Patronatem medialnym konferencja była objęta przez tytuły „Świat Druku” oraz „Świat Poligrafii Professional”, za co serdecznie dziękujemy. Szkołę odwiedzili także nauczyciele z ośmiu szkół województwa Mazowieckiego – mówi Paweł Sikorski.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak