spot_imgspot_img

Open House w nowym zakładzie produkcyjnym Kingfisher Labels

Brytyjska drukarnia Kingfisher Labels po raz pierwszy w swojej historii zorganizowała spotkanie w formule Open House. Ponad 100 gości przybyło do jej nowego zakładu produkcyjnego w Bristol, by wziąć udział w prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych wdrożonych przez tę firmę. W centrum uwagi gości Kingfisher Labels znalazła się m.in. cyfrowa maszyna hybrydowa Mark Andy Digital Pro 3, która niedawno wzbogaciła park sprzętowy tego przedsiębiorstwa.

Kingfisher Labels obsługuje liczne grono lokalnych i regionalnych klientów rzemieślniczych, jak też duże marki międzynarodowe. Z myślą o nich firma zrealizowała znaczące inwestycje w technologię cyfrową. Jej park sprzętowy wzbogacił się bowiem o nową tonerową maszynę hybrydową Digital Pro 3, wyposażoną w liczne moduły wykańczania i drukującą z prędkością 23 m/min. Przy rozdzielczości 1200 dpi. Nowy zakup ma przyczynić się do zrealizowania celów finansowych Kingfisher Labels na rok bieżący, które zakładają przychody ze sprzedaży rzędu 3,6 mln funtów.

Poza rozszerzeniem możliwości produkcyjnych drukarni o prace niskonakładowe czy uwzględniające personalizację, Digital Pro 3 odciążyła też pracujące tu trzy maszyny fleksograficzne, które mogą być obecnie w większym stopniu obłożone zleceniami średnio- i wysokonakładowymi.

Odnosząc się do obecnej sytuacji rynkowej i trendów, wskazuje on na rosnące oczekiwania klientów względem coraz krótszego czasu dostawy gotowego produktu na rynek oraz na wymagania względem proekologiczności etykiet. Podkreśla przy tym, że dla Kingfisher Labels zawsze ważne było odpowiedzialne społecznie i środowiskowo podejście do prowadzonego biznesu:

Źródło: Mark Andy


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING