spot_imgspot_img

Odwiedzający byli pod wrażeniem naszego pokazu – Müller Martini

Wysoka frekwencja na stoisku Müller Martini podczas jedenastu dni targów, liczne zakończone sprzedaże i znakomita praca zespołowa – dyrektor generalny Bruno Müller ogłasza targi drupa ogromnym sukcesem. Po jedenastu dniach pełnych wydarzeń targi drupa ponownie zamknęły swoje podwoje na kolejne cztery lata – jaki jest Twój werdykt z perspektywy Müller Martini?

dyrektor generalny Bruno Müller

Co myślą odwiedzający o motcie „Napędzanie transformacji cyfrowej”?

Nasze motto trafiło w samo sedno. Odwiedzający byli pod wrażeniem naszej koncentracji na nowych technologiach – zwłaszcza (ale nie tylko) na rozwoju cyfrowym oraz tego, jak wykorzystujemy transformację cyfrową z korzyścią dla naszych klientów. Druk cyfrowy zyskuje coraz większą popularność, a nasze rozwiązania wpisują się w trend. Wszystkie zaprezentowane rozwiązania konwencjonalne i cyfrowe były powodem do rozmów i przyciągnęły rzesze zwiedzających.

Podczas licznych dyskusji na stoisku Müller Martini: Co zrobiło na odwiedzających największe wrażenie?

Odwiedzający byli pod wrażeniem naszego nowoczesnego występu i dobrego nastroju naszego zespołu. Pozytywnie oceniono także projekt stoiska, który po mistrzowsku odzwierciedlał innowację i technologię, którą reprezentuje Müller Martini. Doskonale zaprezentowane eksponaty zafascynowały zwiedzających, pozwalając im z bliska przyjrzeć się naszym rozwiązaniom. Pomimo swobodnej, przyjaznej atmosfery było widać, że wszyscy ciężko pracowali, aby zapewnić odwiedzającym pouczające i inspirujące doświadczenie.

Jak układała się współpraca z Hunkelerem? Czy można było wykorzystać synergię?

Współpraca pomiędzy Müller Martini i Hunkeler układała się znakomicie od pierwszego dnia. Dzięki wspólnemu rozwiązaniu maszynowemu na stoisku Müller Martini oraz dwóm lokalizacjom w halach 1 i 8a mieliśmy niepowtarzalną okazję, aby jeszcze lepiej się poznać i udoskonalić procesy współpracy przy wspólnych projektach. Ta dobra praca zespołowa została potwierdzona wielokrotnymi sprzedażami. Ścisłą współpracę i wspólne zrozumienie wykorzystaliśmy optymalnie, aby zaprezentować odwiedzającym targi szeroką, imponującą gamę produktów.

Jak goście zareagowali na światową premierę połączenia Hunkeler/Müller Martini Sheetfolder/Vareo PRO?

Informacje zwrotne na temat połączenia Starbook firmy Hunkeler i Vareo PROod Müller Martini, pokazany po raz pierwszy w historii, był pozytywny. Odwiedzający chwalili bezproblemową integrację i liczne możliwości, jakie daje połączenie. Zainteresowanie zwiększeniem wydajności i poprawą jakości rozwiązania było bardzo duże.
Cyfrowy druk arkuszowy zyskał na znaczeniu na targach drupa. Dlatego odwiedzający byli szczególnie otwarci na nowe rozwiązania zwiększające wydajność i elastyczność procesu druku cyfrowego. Połączenie składarki Hunkeler Starbook Sheetfolder i Vareo PRO firmy Müller Martini jest doskonałym przykładem.

Jak bardzo jesteś zadowolony ze sprzedaży podczas targów?

Udało nam się sfinalizować zarówno nieoczekiwane, jak i oczekiwane transakcje i jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży. Co więcej, pozytywnie oceniamy nasz kierunek strategiczny. Zdecydowanie pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają obraną ścieżkę i pokazują, że spełniamy potrzeby i wymagania naszych klientów.
Korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim – naszym klientom, gościom targów, organizatorom i oczywiście naszemu zespołowi, który umożliwił ten wspaniały pokaz. Nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tego sukcesu na drupie bez poświęcenia i ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych osób.

Źródło: Muller Martini


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING