spot_imgspot_img

Obieg zamknięty? O co chodzi? Rozmowa z Izabelą Antczak. Aktualizacja

Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, czyli rozmowy o naszej branży z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także opiniami. Rozmowy, które pozwalają spojrzeć nieco szerzej na zagadnienia pojawiające się i dotyczące szeroko rozumianej poligrafii. W sumie, nie ma żadnego znaczenia, w jakiej jej części pracujesz, czy jest to drukarnia, czy dostawca technologii i materiałów, czy wreszcie jako klient. Zawsze warto wiedzieć więcej. Trendy, podsumowania, nowości i wiele więcej.

Kolejna rozmowa #85. poświęcona jest tematowi produkcji etykiet. Choć zupełnie z innej strony, bo nie tylko chodzi przecież o produkcję, ale także obieg zamknięty. Cóż to takiego obieg zamknięty? To właśnie jest temat rozmowy z Izabelą Antczak z firmy UPM Raflatac.

Wracając jednak do tematu obiegu zamkniętego, to przecież dla wielu osób jest to tylko slogan marketingowy. Niby coś jest, co możemy w ten sposób nazwać, ale czy rzeczywiście tak jest? Z drugiej strony… nie tak dawno ruszyła nawet kampania jednej z sieci… fastfood, w której wyraźnie ten temat jest poruszany. Tak, to dość rozbudowany temat. Podobnie, jak wspomniany greenwashing.Branża poligraficzna zaczęła przyglądać się “zielonemu” drukowi wiele lat temu. Rzeczywiście, poczyniono pewne postępy w zakresie optymalizacji procesów i efektywności energetycznej, ale to wciąż zdecydowanie za mało. Tak, to kolejne wyzwanie dla nas wszystkich. Zapraszamy do wysłuchania niezwykle interesującej rozmowy z Izabelą Antczak już o godz. 15:00.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING