spot_imgspot_img

NTI nowym Członkiem PIAP

W styczniu br. do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przystąpiła firma NTI – Nowoczesne Technologie Identyfikacyjne.

Zdecydowaliśmy się przystąpić do PIAP z przekonaniem, że nasze produkty dedykowane są w dużej mierze do agencji reklamowych i producentów zrzeszonych w Izbie i tym samym uda nam się dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, nawiązać nowe kontakty i pozyskać nowych klientów w gronie Członków PIAP – mówi Sabina Szarlej, Właściciel NTI.

Główną działalnością firmy NTI jest produkcja etykiet. Firma NTI posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów w zastosowaniu dla wielu branż.

Są to zarówno etykiety termiczne, samoprzylepne białe i kolorowe w każdym rozmiarze i kształcie. Głównie są to etykiety logistyczne i ostrzegawcze, ale także etykiety marketingowe, reklamowe – personalizowane z możliwością nadruku logotypu firmy i własnego tekstu. W ofercie firmy znaleźć można również: etykiety wysyłkowe, etykiety na produkty spożywcze, na diety pudełkowe, kosmetyki, świąteczne, na alkohol oraz etykiety odzieżowe i wszywki ubraniowe.Etykiety dla branży reklamowej wykorzystać można na produkty typu hand made,upominki,na świece reklamowe i wiele innych.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Źródło: PIAP

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING