spot_imgspot_img

Nowy Nilpeter MO-Line FUSION w Auroflex

“Jest to najbardziej zaawansowana maszyna, jaką do tej pory zdobyliśmy w ramach współpracy, która rozpoczęła się ponad 20 lat temu i która przyniosła naszym firmom wiele wymownych i wzajemnych sukcesów. Auroflex zobowiązuje się do zapewnienia stale rosnącej jakości zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom – rynek, na którym działamy, stymuluje konkurencję i chcemy podnieść poprzeczkę i zapewnić naszym klientom możliwość konkurowania na rynkach międzynarodowych. W tym sensie nie jest przypadkiem, że nasz nowy MO-Line FUSION, to system druku mieszanego wyposażony we wszystkie najbardziej zaawansowane technologie drukowania, regulacji i sterowania”, mówi Fabio Butera, prezes Auroflex.

Nowy poziom wydajności | Dzięki MO-Line FUSION firma Nilpeter przeniosła wysokiej klasy druk offsetowy na nowy poziom wydajności, efektywności i łatwości użytkowania. Wykonana na zamówienie maszyna hybrydowa z wieloma analogowymi i cyfrowymi technologiami zdobienia na linii produkcyjnej – jest to platforma zapewniająca niezrównaną jakość etykiet – niezależnie od tego, czy konkuruje na rynkach małych i wielkich nakładów.

Nilpeter MO-Line FUSION

Z każdym komponentem produkowanym we własnym zakresie, MO-Line FUSION jest zaprojektowany tak, aby zapewnić precyzję reprodukcji przy dużych prędkościach. Zbudowany z wysokim poziomem automatyzacji, MO-Line FUSION minimalizuje ręczną regulację i zapewnia szybsze czasy konfiguracji oraz mniejsze straty przy rozruchu. Krótko mówiąc, MO-line FUSION to kompletne rozwiązanie dla drukarni poszukującej wydajnej, produktywnej i wiodącej na rynku technologii.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


“To, co nowy FUSION wnosi do Auroflex, to niezrównana jakość druku, innowacja maszyny o prostocie i dokładności sterowania elektronicznego, nigdy wcześniej nie widziana. A przede wszystkim wszechstronność konfiguracji, która pozwoli nam obsługiwać naszych obecnych klientów i rozszerzyć nasz obszar działalności o produkty, których do tej pory nie byliśmy w stanie wyprodukować. Wybór tego modelu maszyny został starannie oceniony poprzez porównanie charakterystyk głównych firm na rynku. Wybór Nilpetera był stosunkowo łatwy, ponieważ łączy w sobie maszyny drukarskie o sprawdzonej jakości i innowacyjności, ze wsparciem i pomocą, która przez wiele lat współpracy nigdy nie zawiodła”, dodaje Fabio Butera.

Nilpeter MO-Line FUSION

Nowy zakład produkcyjny | Wraz z pojawieniem się nowego Nilpeter MO-Line FUSION i innymi inwestycjami dokonanymi w ostatnich latach, pojawiła się potrzeba zaprojektowania i zbudowania przez Auroflex nowego zakładu produkcyjnego, który rozpoczął się kilka miesięcy temu.

“Wierzę, że nowa drukarnia pozwoli nam rozwijać obroty, jakość i ofertę produktów. Nasz nowy Nilpeter MO-Line FUSION jest częścią bardziej ogólnego planu inwestycyjnego i wdrożenia innowacyjnej strategii marketingowej, dzięki której pozycjonujemy sią, z ambicją stania się punktem odniesienia dla całego terytorium kraju “- podsumowuje Fabio Butera, prezes Auroflex.

Źródło: Nilpeter


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak