spot_imgspot_img

Nilpeter FB-350 w Thavorn Ribbon & Label

Podążając za trendem ciągłego ulepszania swoich zasobów, Thavorn zrobił ostatnio znaczący krok, nabywając najnowszy Nilpeter FB-350. Przejście z maszyny typograficznej na maszynę fleksograficzną rozpoczęło się w 2010 roku od modelu Nilpeter FB-2500. Po początkowej zmianie, w kolejnych latach 2012, 2014 i 2017 dodano trzy kolejne maszyny FB-2500.

Decyzja o inwestycji w nową maszynę wynika przede wszystkim z potrzeby zwiększenia mocy produkcyjnych. Istniejąca FB-2500, z ograniczeniem szerokości wstęgi do 250 mm i wynikającymi z tego wyzwaniami związanymi z procesem po druku, ograniczyła potencjalny zasięg rynkowy Thavorn.

Od lewej: Lan Tran (Nilpeter Asia Pacific), Aek Woravet Suya (Nilpeter Asia Pacific), Prajak Cholchalathan (Thavorn Label & Ribbon), Peter Eriksen (Nilpeter), Kittisak Cholchalathan (Thavorn Label & Ribbon) i John Andersen (Nilpeter, Azja i Pacyfik).

Thavorn Ribbon & Label Co., Ltd. zamierza wykorzystać ten nowy zakup, rozszerzając swój obszar działania na rynek opakowań do żywności. Jedną z wyróżniających cech nowej maszyny jest zintegrowany system LED-UV. Zapewnia to nie tylko najwyższą jakość zadań drukowania, ale także współgra z zaangażowaniem firmy w zmniejszanie śladu węglowego, co ma istotne znaczenie dla ich przyszłości.

Rynek w Tajlandii jest ogromny, a dzięki możliwościom oferowanym przez nowy Nilpeter FB-350, Thavorn Ribbon & Label ma zamiar rozszerzyć swój zasięg i wejść w nowe segmenty rynku.

Źródło: Nilpeter


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING