spot_imgspot_img

Na przyjaciół zawsze można liczyć. Epson wspiera WOŚP

W tym roku, w ramach wsparcia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Epson przekazał nowoczesne drukarki z serii EcoTank na licytacje i wsparcie działalności sztabów.

To już kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierana przez czołowego producenta drukarek i projektorów, firmę Epson. Podobnie jak w poprzednich edycjach, na aukcje charytatywne na portalu Allegro, przekazano drukarki z serii EcoTank. Cały przychód z licytacji zostanie przeznaczony – zgodnie z tegorocznym hasłem Orkiestry: „Przejrzyj na oczy” – na wsparcie placówek zajmujących się diagnostyką i leczeniem wzroku u dzieci.

Dodatkowe drukarki Epson przeznaczył jako wsparcie sztabów WOŚP w Legionowie i Wrocławiu na potrzeby pracy organizacyjnej, biurowej itp.

„Epson to firma, która regularnie i chętnie wspiera działania WOŚP i jest gotowa do pomocy w realizacji dobrych inicjatyw. Dzięki takiej pomocy organizacja pracy sztabu jest dużo łatwiejsza i pozwala nam realizować także działania dodatkowe, takie jak tegoroczna akcja wydruku pamiątkowych zdjęć dla każdego wolontariusza, działającego przy naszym sztabie. Na przyjaciół zawsze można liczyć!” – mówi Kacper Medrygał, koordynator Studenckiego Sztabu WOŚP we Wrocławiu.

Poza unikalną wartością charytatywną, wystawione na aukcjach drukarki Epson L4260 to także doskonałe do pracy i codziennego użytkowania, kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne typu 3 w 1 z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct. Zastosowanie systemu stałego zasilania w atrament, uzupełnianego samodzielnie z dedykowanych butelek przez użytkownika, pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku. Dołączany w zestawie z zapas pozwala na wydruk do 14000 stron czarno-białych i 5200 stron kolorowych, a profesjonalna głowica MicroPiezo daje gwarancję wydruku własnych dokumentów i prac graficznych w najwyższej jakości.

Przedsięwzięcie zorganizowane przez polski oddział Epson doskonale wpisuje się w długofalowe zaangażowanie CSR całej firmy, w tym działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (cele 3 i 17).

Źródło: Epson

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING