- Reklama -spot_imgspot_img

Mewa nagrodzona za jakość czyściw wielokrotnego użytku

Najnowsze wyróżnienie „Najwyższa Jakość Quality International“ w kategorii „Produkt“  bardzo nas cieszy i jest dla nas ogromnym zaszczytem. Tytuł ten przyznano firmie Mewa w ramach konkursu organizowanego przez Forum Biznesu.

Konkurs zorganizowany przez redakcję „Forum Biznesu“ wspierany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedrę Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny.

Działania firmy Mewa w zakresie wdrażania i promowania jakości oferowanych czyściw zostały wysoko ocenione i nagrodzone przez niezależne jury ekspertów. To wyróżnienie otrzymały tylko firmy, które opracowały najwyższe standardy i które gwarantują klientom oraz konsumentom dostarczanie produktów lub usług na najwyższym poziomie.

Firma Mewa otrzymała certyfikat QI oraz znak QI – uznany na całym świecie symbol potwierdzający spójną strategię jakościową firmy. Dzięki temu Mewa stała się członkiem Quality Leaders Club.

Wyróżnienie odebrał z rąk Anny Biszkowieckiej, redaktor naczelnej Forum Biznesu, Piotr Borowczyk, dyrektor zarządzający MEWA Textil-Service Sp. z o.o., podczas Gali Finałowej Europejskiego Forum Biznesu.

Mewa | Grupa Przedsiębiorstw Mewa z siedzibą w Wiesbaden jest jednym z wiodących europejskich dostawców oferujących kompleksowy serwis tekstyliów przemysłowych. Głównymi elementami oferty są czyściwa wielokrotnego użytku, a także odzież robocza i ochronna dla przemysłu, poligrafii, rzemiosła, gastronomii oraz służby zdrowia. Usługa B2B obejmuje konsultacje, dostawę, pielęgnację i naprawę oraz wymianę tekstyliów zgodnie z certyfikowanymi standardami jakości, higieny i bezpieczeństwa.

W Europie odzież roboczą firmy Mewa nosi ponad 1,1 mln pracowników, a około 3,1 mln osób używa czyściw wielokrotnego użytku do czyszczenia maszyn i urządzeń.

Mewa jest firmą rodzinną, posiada w Europie 53 lokalizacje, zatrudnia ponad 6000 pracowników, zaopatruje ponad 200 000 klientów. W 2024 roku obroty firmy wyniosły 937,9 mln euro.

Firma Mewa została założona w 1908 roku i jest pionierem w obszarze zrównoważonych usług tekstylnych. Strategia firmy jest konsekwentnie zorientowana na zrównoważony rozwój. Firma Mewa była wielokrotnie wyróżniana za zorientowanie na klienta oraz zarządzanie jakością i zasobami.

Źródło: MEWA


więcej...

AI zaczyna kupować druk. Branża chce sama ustalić zasady gry

Inicjatywa Druku Online oraz BVDM i Intergraf opracowują standard Universal Commerce Protocol dla AI, zmieniając przyszłość zakupów w branży poligraficznej.

Koenig & Bauer rozpoczyna rok 2026 z silnym impetem: znaczący wzrost zamówień i udana restrukturyzacja w segmencie naukowo-technicznym

Koenig & Bauer AG rozpoczęła rok 2026 z solidnym wzrostem zamówień i przychodów, mimo trudności rynkowych. Dowiedz się, jak firma umacnia swoją pozycję w branży!

prenumeruj newsletter

Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Wolff Poligrafia

OOH magazine

Drukarnia Flexon