spot_imgspot_img

Meccanotecnica świętuje sukces na targach drupa 2024

Meccanotecnica z dumą ogłasza wyjątkowy sukces swojego udziału w targach drupa 2024. W ciągu 11 dni firma zaprezentowała swoje najnowsze innowacje, przyciągając uwagę zarówno profesjonalistów z branży, jak i mediów.
Wydarzenie gościło 1 643 wystawców z 52 krajów i przyciągnęło 170 000 odwiedzających, z których 80% było z zagranicy. Najważniejsze wydarzenia obejmowały silny nacisk na cyfryzację, automatyzację i zrównoważony rozwój.


Najważniejsze wydarzenia związane z udziałem Meccanotecnica obejmowały:

  • Prezentacja innowacyjnej i kompaktowej wielofunkcyjnej linii do wykańczania książek. Dzięki połączeniu czterech w pełni automatycznych maszyn do wykańczania książek, linia ta umożliwia produkcję książek w dwóch metodach oprawy: szycie nićmi i perfekcyjną oprawę oraz wiele opcji wykańczania, takich jak wykańczanie miękkich okładek (w tym książek ze skrzydełkami) lub przygotowywanie pod twardą okładkę. Była to jedyna linia wykańczająca na targach drupa, która była w stanie zapewnić introligatorom tak dużą wszechstronność i elastyczność, umożliwiając płynną produkcję z różnymi wariantami wykończenia w ramach tej samej rolki.
  • Wprowadzenie nowej generacji Universe Web, automatycznej maszyny do szycia książek do wykańczania druku cyfrowego z ciągłym podawaniem. Rozwiązanie to oferuje teraz możliwość produkcji z 22-calowych rolek i technologię Full Cycle, która zwiększa ogólną wydajność systemu.
  • Światowa premiera oklejarki Sirio, zaprojektowanej z myślą o wysokiej jakości, perfekcyjnie oprawionych książek w krótkich lub bardzo krótkich seriach. Wytrzymała konstrukcja, zaawansowane możliwości automatyzacji i możliwość przetwarzania najszerszego zakresu formatów książek plasują to rozwiązanie wśród najbardziej wydajnych oklejarek w swojej kategorii.

Meccanotecnica jest wdzięczna za udane partnerstwa, które umożliwiły to wydarzenie. Współpraca podczas targów drupa pomogła zintegrować zaawansowane rozwiązania, zapewniając płynne działanie i wysoką jakość produktów. Ta strategiczna praca zespołowa miała kluczowe znaczenie dla zdolności Meccanotecnica do dostarczania kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań swoim klientom.

Obecność Meccanotecnica na targach drupa 2024 podkreśliła jej wiedzę technologiczną i wizję przyszłości produkcji książek. Wydarzenie to stanowiło idealną platformę dla firmy do nawiązywania kontaktów z klientami, gromadzenia cennych informacji i odkrywania nowych możliwości w branży.

Źródło: Meccanotecnica


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING