spot_imgspot_img

Marketing, na którym wszyscy się znają

Marketing, na którym wszyscy się znają. Tak, dokładnie tak to wygląda w praktyce. I oczywiście praktycznie nie ma to nic wspólnego z nowoczesnym marketingiem, niektórzy używają wręcz słowa mix-marketing. Dlatego cieszymy się, że czasami pojawia się w naszej branży (co by nie mówić poligraficznej) coś, co od razu zdobywa rzesze entuzjastów.

Tak się stało z tradycyjną formą newslettera InDiGo!!!, którego wydawcą jest firma Digiprint. Do naszej redakcji dotarło ostatnie wydanie newslettera poświęcone dacie 8 marca, być może dlatego, że to dzień samych przyjemności. Piszemy ostatnie wydanie, bo jest to także numer zamykający czas pracy Alicji Bednarek w firmie Digiprint. Alicja tym samym żegna się z nami… czytelnikami.


A co w środku? Krótko i zwięźle o kobietach w poligrafii, wszak poligrafia jest… podobno kobietą. W krótkim fragmencie jest informacja, że to już 50% osób stanowiących zgraną firmę Digiprint… to właśnie kobiety, w dodatku zabierają głos w wypowiedziach w bieżącym wydaniu newslettera. Przy okazji otrzymaliśmy pięknie wycięty kwiat…

A czy do Was już dotarł? Swoją drogą, jest to chyba jedyny taki newsletter wydawany w naszej branży i na pewno jest to powód do dumy. Alicjo, strzał w dziesiątkę. W tym konkretnym przypadku, szewc chodzi w butach i to jakich!

A może Wy równeiż wydajecie tego typu korespondencję dla swoich klientów. Dajcie nam o tym znać, chętnie zaprezentujemy także Was!


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING