spot_imgspot_img

Mark Andy prezentuje sMArt link, system monitorowania w czasie rzeczywistym

Mark Andy, wprowadził sMArt link, system monitorowania w czasie rzeczywistym dostępny dla urządzeń mobilnych, przeznaczony dla producentów etykiet i opakowań.

Kluczowe funkcje systemu monitorowania w czasie rzeczywistym sMArt link obejmują zdalne monitorowanie i rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym z poziomu komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, umożliwiając użytkownikom zdalne monitorowanie danych dotyczących procesu produkcyjnego. Oznacza to, że firmy zajmujące się przetwarzaniem etykiet mogą monitorować swoje procesy produkcyjne z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie oraz mieć dostęp do danych potrzebnych do podejmowania świadomych decyzji i optymalizacji wykorzystania maszyny drukującej.

Możliwość śledzenia danych, w tym wydajności maszyn, zużycia materiałów i efektywności pracy, pomaga użytkownikom zidentyfikować wąskie gardła i nieefektywności w procesach produkcyjnych, dzięki czemu można wprowadzić zmiany w celu poprawy ogólnej wydajności.

Jesteśmy podekscytowani, że wypuszczamy sMArt link na rynek’, powiedziała Gretchen Tobol, kierownik produktu, maszyn fleksograficznych w Mark Andy. ‘Wierzymy, że fundamentalnie zmieni sposób, w jaki branża monitoruje wydajność i optymalizuje wykorzystanie maszyn drukujących. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaki wpływ będzie miało to rozwiązanie na branżę.

Oprócz monitorowania w czasie rzeczywistym, sMArt link oferuje również możliwości śledzenia danych, w tym wydajności maszyny, zużycia materiału i wydajności pracy. Dzięki temu użytkownicy mogą zidentyfikować wąskie gardła i nieefektywność w swoich procesach produkcyjnych oraz dokonać niezbędnych zmian w celu poprawy ogólnej wydajności.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Wcześniej, pod koniec ubiegłego roku, Mark Andy dostarczył ponad 30 maszyn hybrydowych do polskich drukarni, co uczyniło firmę numerem jeden wśród dostawców urządzeń hybrydowych w kraju. Polski rynek ma też znaczący udział w całej sprzedaży maszyn hybrydowych Mark Andy w Europie.

Źródło: Mark Andy


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING