spot_imgspot_img

Labelexpo Southeast Asia 2023: promocja technologii drukowania Mark Andy

Targi Labelexpo Southeast Asia 2023, odbywające się w Bangkoku (Tajlandia) w dniach 11-13 lutego br., były kolejnym wydarzeniem z cyklu Labelexpo Global Series, zorganizowanym przez Tarsus Group. W wystawie wzięło udział ponad 170 wystawców, wśród nich – Aldus Group. Firma od wielu lat pozostaje autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Mark Andy w regionie Australii i Azji Pacyficznej. Na stoisku byli też obecni przedstawiciele Crosslink – autoryzowanego dealera Mark Andy w Japonii.

Podczas trzydniowego wydarzenia, które miało prawdziwie międzynarodowy charakter, promowali oni wspólnie rozwiązania z oferty Mark Andy – cyfrowe/hybrydowe i fleksograficzne maszyny drukujące oraz przewijarki/krajarki. Zainteresowanie nimi ze strony zwiedzających stoisko Aldus Group było bardzo duże, zarówno ze strony obecnych jak i potencjalnych użytkowników maszyn Mark Andy.

„Targi Labelexpo Southeast Asia były dla nas – po ubiegłorocznej wystawie w Indiach – kolejną świetną okazją do promowania najnowszych rozwiązań Mark Andy, skierowanych na rynek etykiet i opakowań drukowanych w technologii wąskowstęgowej – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy. – Rynki Dalekiego Wschodu i Azji Pacyficznej, jak też Australii i Oceanii, są bardzo perspektywiczne w wymiarze lokalnym, a wiele działających tam drukarń, dotychczas bazujących na konwencjonalnych, wysłużonych maszynach (typograficznych czy sitodrukowych) rozważa inwestycję w nowoczesny sprzęt, wykorzystujący fleksografię oraz druk cyfrowy. Mamy tu bardzo dużo do zaoferowania, a Mark Andy stale wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania technologiczne”.

W ostatnim czasie były nimi m.in. hybrydowe maszyny – inkjetowa Digital Series iQ czy tonerowa Digital Pro MAX. Także w obszarze oprogramowania wspierającego produkcję etykietową dzieje się w Mark Andy bardzo dużo. W minionym roku firma wprowadziła do oferty dwa stworzone we własnym zakresie rozwiązania software’owe. Pierwsze to sMArt link – system monitorowania procesu wytwórczego w czasie rzeczywistym, zaprojektowany z myślą o optymalizacji maszyn wykorzystywanych do drukowania etykiet i opakowań. Drugim był moduł do cyfrowej impozycji – ProWORX”.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


„Wszystkie one były przedmiotem rozmów przeprowadzonych przez nas, wspólnie z przedstawicielami firmy Crosslink, podczas targów – potwierdza Chris Bodger, National Sales Manager Graphics w firmie Aldus Group. – Labelexpo Southeast Asia odwiedziło wiele osób i – co istotne – byli to nie tylko przedstawiciele lokalnych, tajskich drukarń i przetwórców etykiet. Targi okazały się prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem, przyciągając gości z krajów dalekowschodnich i Azji Pacyficznej oraz Australii.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak