spot_imgspot_img

Label Innovations, czyli przepis na sukces Twojego opakowania. VIII edycja już jutro!

31 października odbędzie się VIII edycja konferencji „Label Innovations, czyli przepis na sukces Twojego opakowania”, której głównym organizatorem jest drukarnia Etidruk Etykiety.pl wraz z całym zespołem zaproszonych ekspertów.

Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tematyka poruszana podczas konferencji dotyczy praktycznie wszystkich obszarów produkcji etykiet, od pomysłu na produkt po tak niebanalne tematy, jak wielkość wszystkich informacji zawartych na etykiecie oraz ich znaczenia dla końcowego konsumenta. Poruszane były także tematy związane z ekologią i obiegiem zamkniętym.

Przy okazji można było obejrzeć interesujące przykładowe realizacje etykiet, także tych najbardziej złożonych, które zdobywają coraz większe grono klientów, czyli etykieta typu peel-off (wielostronicowa etykieta wykonana z folii PP, do wielokrotnego rozklejania i ponownego sklejania).

Całość wydarzenia jest realizowana w 100% online, ale jest jak zawsze przewidziany czas na zadawanie pytań. Warto się już teraz zarejestrować. Świat Poligrafii Professional jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Podcast o etykietach… w najlepszym gronie…

ZAGLĄDAJ DO NASZEGO KALENDARZA


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak