spot_imgspot_img

Kraft-Box inwestuje w innowacje

Producent opakowań z tektury falistej dla wielu branż, tworzący indywidualne projekty szyte na miarę dla swoich klientów, zainwestował w kolejne rozwiązanie wzbogacające park maszynowy. Elitron Kombo TH stanie w Kowalewie już za kilka dni.

W ostatnich latach branża poligraficzna przeszła szereg dynamicznych przemian. Wpływ na to miały aspekty takie jak postępująca cyfryzacja i automatyzacja, coraz większa działalność online, nowa, pandemiczna rzeczywistość, a przede wszystkim klienci, którzy coraz częściej poza wysoką jakością, oczekują także niewielkich i spersonalizowanych nakładów oraz atrakcyjnych rozwiązań w dziedzinie druku. Podobny los spotkał także segment druku opakowań oraz coraz mocniej związany z nim rynek e-commerce, który w Polsce rozwija się w zaskakującym tempie.

Jakie kroki powinna podjąć firma w celu adaptacji i nadążenia za nowymi wyzwaniami, błyskawicznie zmieniającymi się warunkami oraz wymagającymi odbiorcami? Bez wątpienia najlepszym wyjściem jest wyposażenie w nowoczesne technologie zdolne spełnić wszelkie wymagania współczesnego rynku. Przykładem tego typu działania jest firma Kraft-Box, której park maszynowy, dzięki wieloletniej współpracy z LPF Industrial Solutions wzbogacił się o innowacyjne rozwiązanie marki Elitron.

Out of the box | Kraft-Box to firma zlokalizowana w Kowalewie niedaleko Pleszewa, która od lat jest w branży opakowań synonimem jakości i dbałości o klienta, a jej  kreatywny i zaangażowany zespół,  tworzy kompleksowe, dedykowane dla  wielu branż  rozwiązania w segmencie opakowań/POS/standów z tektury falistej. Zdaniem Jolanty Korzeniewskiej, Prezesa Zarządu i właściciela firmy Kraft-Box, to właśnie materiały tekturowe i biodegradowalne są przyszłością rynku opakowań, zwłaszcza gdy coraz bardziej istotna staje się walka o czystość środowiska naturalnego i prowadzenie polityki zrównoważonego rozwoju.

Jak dodaje Jolanta Korzeniewska: „W dobie szybko zmieniających się warunków i oczekiwań nasza firma wychodzi naprzeciw odbiorcom, proponując rozwiązania związane z drukiem cyfrowym. Zaletą tej technologii jest błyskawiczne dostosowanie opakowania czy standu do bieżących potrzeb rynku. Jesteśmy w stanie spersonalizować opakowanie tradycyjne tak, by w cyklu jednej produkcji stworzyć produkt dla młodzieży, opakowanie ekskluzywne, czy też świąteczne.

Dostarczamy rozwiązania dla rynku branży spożywczej, gdzie znaczny procent zajmuje rynek owoców i warzyw. Są to delikatne produkty, dlatego zależy nam, aby każda część naszego potencjału – od projektu technologicznego do oprawy graficznej – wykorzystana była jak najlepiej. Nasi Klienci oczekują, aby produkt spełniał nie tylko wymagania użytkowe, ale również był estetyczny i przyciągał wzrok jakością wykonania oraz ciekawym wzorem 

Precyzja w produkcji | Wielofunkcyjny ploter Elitron Kombo TH jest efektem wieloletnich badań i nieustającego rozwoju włoskiego giganta. To wyjątkowe urządzenie na światowym rynku ploterów, wyróżnia się nie tylko wszechstronnością i funkcjonalnością, ale zastosowane w nim dwie głowice tnące w radykalny sposób podwajają produkcję. Dzięki innowacyjnej technologii Custom Cutting pracują one niezależnie na tym samym obszarze roboczym, oferując możliwość jednoczesnej i nieprzerwanej pracy na panelach z różnych materiałów, takich jak papier, karton, tektura falista, re-board, folia,  plexiglas, tworzywo sztuczne i PCV.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING