spot_imgspot_img

Kongsberg PCS rozszerza dystrybucję w Skandynawii

Kongsberg Precision Cutting Systems (Kongsberg PCS) ogłosił zawarcie nowej umowy z Convertec Graphic Technics AB (Convertec) w celu rozszerzenia swojej oferty dystrybucyjnej w regionie Skandynawii. W ramach partnerstwa Convertec – dystrybutor wielkoformatowych systemów do cięcia po druku i precyzyjnych sklejarek, maszyn do drukowania etykiet i maszyn do przetwarzania – będzie sprzedawać i serwisować pełną gamę cyfrowych rozwiązań i narzędzi wykończeniowych Kongsberg dla swojej bazy klientów w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Założona w 1987 roku w Göteborgu w Szwecji firma Convertec Graphic Technics AB ma ponad 35-letnie doświadczenie w dystrybucji i serwisowaniu maszyn i urządzeń dla skandynawskiego przemysłu opakowaniowego.

Nowe partnerstwo gwarantuje, że klienci w całym regionie skandynawskim będą mogli korzystać z przełomowej nowej maszyny Kongsberg Ultimate, serii Kongsberg C i wszechstronnej serii Kongsberg X, a także pełnej gamy opcji oprzyrządowania Kongsberg i rozwiązań automatyzacji od palety do palety, które umożliwiają przetwórcom maksymalizację wydajności, jakości i innowacyjności.

Źródło: Kongsberg, Digiprint


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING