spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów rozpoczęta. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z Ożarowa jest gospodarzem tegorocznej edycji. Pierwszego dnia odbywają się panele dyskusyjne z udziałem najlepszych ekspertów z branży. Poruszane są tematy szkolnictwa przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży w celu pogłębienia związków łączących biznes z edukacją.

- Reklama -

Podczas Konferencji organizatorzy zajmą się również najnowszym prawem dotyczącym opakowań oraz ochroną środowiska, czyli palącymi problemami przedsiębiorców naszego sektora.

Po krótkim przywitaniu gości i zaproszeniu na scenę głównych sponsorów i przedstawicieli prasy branżowej, Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby Fleksografów zaprosił pierwszego prelegenta tej edycji Konferencji.

Jaśmina Solecka

Jaśmina Solecka prezes stowarzyszenia Natureef przedstawiła temat „Czy wiedza jest kluczowa w rozwoju firm opakowaniowych? – wyzwania legislacyjne w branży opakowaniowej”. Podczas prezentacji skupiła się przede wszystkim na najnowszych wytycznych, a tak dokładnie rozporządzenia, które za chwilę pewnie wejdzie w życie… prawdopodobnie w 2024 r.

więcej na łamach czasopisma… zdjęcie tytułowe: Katarzyna Rainka


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak