spot_imgspot_img

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów. Na początek z przytupem

W poniedziałek 18 marca 2024 r. rozpoczyna się Konferencja przygotowana przez Polską Izbę Fleksografów. Wydarzenie, które od kilku lat zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród producentów opakowań korzystających z technologii fleksodruku.

Wśród wielu niezwykle interesujących tematów związanych bezpośrednio z technologią pojawia się także temat, którym Mirosław Pawliński – redaktor naczelny czasopisma Świat Poligrafii Professional, wydawca podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA wraz z zaproszonym gościem Andrzejem Cieślakiem CEO firmy Dynacon, otwierają tegoroczne wydarzenie.

Rozmowa zatytułowana: Świadomie i (nie)bezpiecznie. Cyberprzestrzeń.

Bezpieczeństwo prowadzenia biznesu takiego jak drukarnia, to nie tylko kwestie technologiczne, materiałowe i kosztowe. To także umiejętność zarządzania „krwioobiegiem” drukarni, czyli informacjami przekazywanymi drogą elektroniczną. Swoją drogą, choć zapewne wszyscy wiedzą o tym, że transformacja cyfrowa to także swojego rodzaju bezpieczeństwo, to jednak ta szczególna gałąź… przemysłu, jaką jest poligrafia i produkcja opakowań, jest niezwykle łakomym kąskiem dla hakerów.

Co mogą zyskać? Oj, bardzo dużo. Co może stracić producent opakowań (drukarnia)? WSZYSTKO!!! Jeżeli tego jeszcze nie słuchaliście, to wspaniałym materiałem jako zapowiedź wydarzenia poniedziałkowego jest podcast, w którym Mirosław Pawliński podpytuje Andrzeja Cieślaka, co robią drukarnie by nie być podanymi na tacy… dla hakerów. Zapraszamy do wysłuchania, a część główna tej rozmowy już na otwarciu zbliżającej się Konferencji.

Gość podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING