spot_imgspot_img

Komori i drupa 2024

Komori wystawi się na targach drupa 2024 w Düsseldorfie w Niemczech po ośmiu latach przerwy. W ciągu tych ośmiu lat wzrosło tempo zmian społecznych, zmieniły się wzorce konsumpcji, a poglądy uległy znaczącym przemianom.

W zeszłym roku podczas obchodów 100. rocznicy zdefiniowaliśmy nasz cel jako „Dostarczanie Kando powyżej oczekiwań poprzez wnoszenie wkładu w społeczeństwo dzięki technologii druku”. Jesteśmy zdeterminowani, aby ewoluować ku przyszłości, dostosowując się do zmian czasów. Przez następne 100 lat będziemy nadal rozwijać nowe technologie i produkty, które przewyższają oczekiwania, wraz z odpowiednią i szybką obsługą.

Na targach drupa 2024 pod hasłem Connected Automation będziemy promować automatyzację maksymalizującą wartość dla klienta i proponować rozwiązania przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku, aby przyszłość była zrównoważona. Ponadto ogłosimy nowe modele w naszym portfolio maszyn offsetowych i maszyn cyfrowych. Polegaj na Komori jako na partnerze biznesowym nowej generacji i nie możemy się doczekać spotkania z Tobą na miejscu.

Temat wystawy: Połączona automatyzacja | W ostatnich latach branża poligraficzna przeszła gwałtowne zmiany. Wpływ mediów społecznościowych, reklamy internetowej, rosnące ceny surowców i energii, a także niedobór siły roboczej stały się kwestiami krytycznymi. Co więcej, w związku z rozprzestrzenianiem się globalnych problemów środowiskowych, pilnymi wyzwaniami stały się zmniejszenie wpływu na środowisko, dekarbonizacja i gospodarka odpadami.

Aby stawić czoła tym ogólnoświatowym problemom, Komori zaprezentuje szeroką gamę technologii z motywem Connected Automation.

Connected Automation to metoda zwiększająca automatyzację operacji poprzez utworzenie zakładu produkcyjnego, który łączy różne urządzenia z wielu źródeł i usuwa bariery pomiędzy procesami. Podstawowy system KP-Connect ułatwia widoczność, automatyzację i usprawnienie miejsca produkcji, łącząc cały sprzęt, od MIS po systemy przygotowania do druku, maszyn drukujących i postpressu. Prowadzi to do optymalizacji całego biznesu, ostatecznie maksymalizując produktywność i rentowność.

Co więcej, maszyny drukarskie Komori zostały zmodernizowane tak, aby wywierały niewielki wpływ na środowisko. Poprzez ulepszone kontrole, automatyzację kontroli jakości, logistykę robotyczną, a także technologie oszczędzania energii i ograniczania ilości odpadów papierowych, Komori promuje budowę inteligentnej fabryki, która zapewnia wszystkim bezpieczną i przyjazną dla środowiska pracę.

Technologia druku będzie nadal ewoluować. Komori, posiadająca wiedzę specjalistyczną w zakresie druku offsetowego i cyfrowego, postpressu oraz technologii łączącej je wszystkie, będzie liderem branży w zakresie najlepszych rozwiązań, które chronią cenny czas firm poligraficznych i środowisko, jednocześnie zwiększając zaufanie klientów. Komori, rozpoczynając bieg w następne stulecie, przeniesie wszystkich na nowy etap.

Źródło: Komori.eu


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING