spot_imgspot_img

Koenig & Bauer sprzedaje Rapida 106 X ze stoiska na targach drupa firmie I.G.B.

Eksperci od składanych pudełek z I.G.B. – Innovative Graphic Boxes w Viggiù w północnych Włoszech – awansują do ligi najszybszych offsetowych drukarni arkuszowych. Na stoisku Koenig & Bauer na targach drupa zdecydowali się na Rapida 106 X, siedmiokolorową maszynę z wydłużonym wykładaniem. Najnowsza generacja tej zaawansowanej technologicznie maszyny jako pierwsza osiągnęła wydajność 22 000 arkuszy na godzinę. Jest to rekord świata w tej klasie formatów.

Nowa maszyna posiada również szereg innowacji, które znacznie zwiększają jej wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami. Obejmują one w pełni automatyczny system wymiany płyt powlekających CPC+, który może być sterowany z konsoli i, podobnie jak system wymiany płyt, jest w pełni automatyczny. W miejscu docelowym Rapida 106 X zostanie podniesiona i zintegrowana z systemem logistyki stosów.

Ralf Sammeck (po prawej) wręcza Alessio Bressanowi (po lewej) certyfikat zakupu na targach drupa

Rapida 106 X z wieloma innowacjami drupa | Niektóre z nowych funkcji technologii pomiarowej Koenig & Bauer zostaną również włączone do systemu I.G.B.. Obejmują one ErgoTronic FormCheck. Rapida jest również wyposażona w system kontroli arkuszy QualiTronic PDFHighRes inline, który łączy w sobie funkcje kontroli kolorów, kontroli arkuszy i porównania z plikiem PDF przygotowanym do druku w jednym systemie.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING