spot_imgspot_img

Koenig & Bauer przedstawia MetJET ONE, pierwszą cyfrową maszynę drukarską na linii produkcyjnej do zdobienia metali

Koenig & Bauer z sukcesem opracował pierwszą cyfrową maszynę drukarską zintegrowaną z linią produkcyjną do zdobienia metali. Jako wiodący dostawca w dziedzinie zdobienia metali, spółka zależna Grupy Koenig & Bauer MetalPrint umożliwia w ten sposób proste i elastyczne wejście w świat druku cyfrowego. Maszyna rozpocznie testy terenowe na początku 2025 roku we współpracy z Reynolds Services, Inc.

Podstawa MetJET ONE łączy sprawdzone komponenty z druku cyfrowego, a także obsługi arkuszy i inżynierii systemowej do dekoracji metali: system obsługi arkuszy został wykonany przez firmę Koenig & Bauer MetalPrint, eksperta w tej dziedzinie, natomiast zintegrowana technologia atramentowa opiera się na wieloprzebiegowy zespół drukujący firmy Durst, jednego z wiodących graczy w branży druku cyfrowego.

Dzięki bardzo atrakcyjnemu stosunkowi ceny do wydajności oraz doskonałej jakości druku, standardy w dekoracji metali ulegają redefinicji. Modułowość MetJET ONE umożliwia elastyczne dostosowywanie i projektowanie całej linii produkcyjnej, aby sprostać wymaganiom branży opakowaniowej.

Oznacza to, że oprócz podstawowych urządzeń linię można wyposażyć w całe portfolio Koenig & Bauer MetalPrint. Maszyna do powlekania MetalCoat, transport kontrolny do sprawdzania obrazu (i lakieru nadrukowego) oraz systemy zarządzania arkuszami w celu niezawodnego wyrzucania arkuszy to tylko niektóre z możliwych funkcji, dzięki którym można zmaksymalizować wydajność i rentowność MetJET ONE.

Testy terenowe, które rozpoczną się na początku przyszłego roku w RSI, są kluczowym krokiem w sprawdzeniu wydajności i niezawodności maszyny w rzeczywistych warunkach pracy.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING