spot_imgspot_img

Koenig & Bauer Durst SPC 130 w firmie Royal Group

The Royal Group (TRG), jeden z największych niezależnych producentów pudełek i ekspozytorów z tektury falistej w USA, posiadający ponad 30 oddziałów na terenie całego kraju, zainwestował w jednoprzebiegową maszynę Delta SPC 130 Automatic firmy Koenig & Bauer Durst, aby zapewnić swoim klientom masową personalizację i wysokonakładową, w pełni zautomatyzowaną produkcję cyfrową.

Sześciokolorowa maszyna, zainstalowana obecnie w zakładzie TRG Mid-Atlantic Packaging w pobliżu Filadelfii, daje klientom elastyczność w drukowaniu unikalnych wersji wysokiej jakości grafik dla marek i ich mutacji, umożliwiając masową personalizację na dużą skalę.

Jest to jedno z wielu rozwiązań TRG, których zakres sięga od opakowań przemysłowych i pojemników transportowych typu brown box do wysokiej klasy opakowań graficznych, handlu elektronicznego, ekspozytorów sklepowych i opakowań gotowych do wysyłki. Produkty te wykorzystywane są na wielu rynkach, między innymi w handlu detalicznym, spożywczym i napojów, farmaceutycznym, zdrowia i urody, rolnictwie, technice i artykułach gospodarstwa domowego.

Delta SPC 130 Automatic jest maszyną z technologią atramentu na bazie wody, posiadającą certyfikat zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju i przeznaczoną do kontaktu z żywnością, zapewnia specyficzne rozwiązania dla branży opakowań i ekspozytorów w handlu detalicznym i spożywczym. Nowa jednoprzebiegowa maszyna skraca czas realizacji i zapewnia doskonałą jakość druku, równoważną z fleksografią i offsetem.

Przeniesienie prac z produkcji tradycyjnej na cyfrową pozwoli firmie TRG zaspokoić potrzeby klientów w miarę wzrostu zapotrzebowania na opakowania z tektury falistej oraz szybkości wprowadzania produktów na rynek. Rozszerzona gama kolorów drukarki, dodanie koloru pomarańczowego i fioletowego do kolorów CMYK, pozwala na uzyskanie ponad 90% z ponad 3000 kolorów Pantone, w tym kolorów spotowych dla określonych marek.

“Jako producent i przetwórca opakowań z tektury falistej, firma The Royal Group poczyniła znaczące inwestycje w celu pozyskania najlepszych maszyn dostępnych w branży” – powiedział dyrektor generalny TRG, Bob McIlvaine. “Inwestycja w Delta SPC 130 dla naszego zakładu w Mid-Atlantic podkreśla nasze zaangażowanie w doskonalenie procesów. Umożliwi nam to zapewnienie wysoce zautomatyzowanych, światowej klasy możliwości drukowania w szybkim tempie, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej elastyczności dla naszych klientów w miarę dalszego rozwoju naszej działalności. Opakowania cyfrowe to przyszłość – a naszym celem jest zadowolenie naszych klientów i spełnienie ich potrzeb dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.”

Siedziba firmy

“Odnoszące sukcesy firmy, takie jak TRG, podążają za trendami i oferują swoim klientom rozwiązania o dużym znaczeniu – powiedział Robert Stabler, dyrektor zarządzający Koenig & Bauer Durst. Właściciele marek chcą krótszych czasów realizacji, zrównoważonych praktyk produkcyjnych i produktów, które się wyróżniają. Delta SPC 130 Automatic spełnia wszystkie te potrzeby, jednocześnie zapewniając klientom najnowszą, najbardziej niezawodną i efektywną kosztowo metodę produkcji. Cieszymy się, że możemy dostarczyć rozwiązanie, które daje zarówno firmie TRG jak i jej klientom możliwość i kompetencje do masowej personalizacji bez uszczerbku na jakości.”

Źródło: Koenig & Bauer

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING