spot_imgspot_img

Już w kwietniu Konferencja Fleksografów 2023

- Artykuł promocyjny -

Po niezwykle udanej Konferencji, która odbyła się w ubiegłym roku w Pile, czas na nowe wyzwania i wydarzenie, którym powrócimy do tematów istotnych dla naszej branży. Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji Fleksografów 2023, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023 r. Miejsce nadchodzącej Konferencji zostało wybrane nieprzypadkowo. Zależało nam na łatwym dotarciu ze wszystkich stron Polski, ale również by nasi goście z zagranicy dołączyli do nas jak najłatwiej.

Miejsce: MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Jest to obiekt położony jedynie 6 km od Warszawy, w bliskim sąsiedztwie zjazdów z tras A2 i S8, co gwarantuje łatwość dojazdu z całej Polski jak i spoza kraju. Adres: Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Tematy poruszane podczas Konferencji Fleksografów 2023 będą dotyczyć między innymi:
• opakowania elastyczne,
• etykiety,
• tektura falista,
• ekologia, ochrona środowiska i zrównoważony rozwój,
• szkolnictwo i zawód drukarza,
• najnowsze informacje z obszaru legislacji produkcji i utylizacji opakowań.

Konferencja 2022

Będzie też sesja wyróżnień, podczas której powitamy nowych członków Polskiej Izby Fleksografów. Wszystkich zainteresowanych współpracą przy realizacji Konferencji prosimy o kontakt bezpośrednio z dyrektorem biura PIF, Krzysztofem Skrobotem. Dane do kontaktu na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Za kilka dni podamy nieco więcej szczegółów. Już dzisiaj warto wpisać sobie do kalendarza datę 24-26 kwietnia oraz miejsce naszego spotkania MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel – Ożarów Mazowiecki.

Poprzednia edycjaKonferencja Fleksografów  2022 w dużym skrócie:

  • Uczestniczyło około 230 osób,
  • Główni sponsorzy poprzedniej edycji: SunChemical oraz Kablonex
  • Liczba prelegentów: 17
  • Patronat medialny: Świat Poligrafii Professional, Świat Druku, Alfa-Print.

Jeżeli nie byłeś w gronie uczestników, to w tym roku nie może Cię zabraknąć!

Źródło: Polska Izba Fleksografów


Zajrzyj do Kalendarza na 2023 rok

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak