spot_imgspot_img

Introligatornia przyszłości, czy może teraźniejszości? Webinarium

- Artykuł promocyjny -

W Polsce mamy już pierwsze instalacje maszyn firmy Highcon Systems Ltd., ale jeśli jeszcze nie widzieliście, jak działają te maszyny do finishingu cyfrowego to serdecznie zapraszamy Was na webinarium, które odbędzie się 1-go marca i przybliży Wam odpowiedzi na szybko zmieniające się potrzeby rynku. Będzie to idealna okazja, aby sprawdzić jak maszyny firmy Highcon wspierają biznes opakowań oraz POS, a także możliwość zobaczenia maszyn w trakcie pracy!

Informacja o Webinarium

Firma Highcon została założona w listopadzie 2009 roku przez Aviva Ratzmana i Michaela Zimmera, zdobywających wcześniej doświadczenie na rynku finishingu oraz druku cyfrowego – współpracowali oni między innymi z Indigo NV, a następnie z firmą HP. Swoją główną siedzibę producent ma w Yavne w Izraelu, gdzie została opracowana i opatentowana unikalna technologia finishingu.

Cyfrowy proces cięcia i bigowania, zapewnia wszystkie dotychczasowe korzyści związane z cyfrowym przygotowaniem do druku oraz przepływem pracy do istniejącego rynku wykańczania analogowego. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon® Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Od czasu pierwszej instalacji modelu Highcon Euclid w 2013 r. firma Highcon zainstalowała cyfrowe maszyny do cięcia i bigowania w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Od czerwca 2019 roku firma Digiprint rozpoczęła współpracę w obszarze dystrybucji rozwiązań producenta maszyn do finishingu firmą Highcon. Urządzenia są skierowane do rynku przetwórstwa kartonu oraz tektury falistej.

Webinarium odbędzie się 1 marca. Formularz rejestracyjny TUTAJ!Źródło: Digiprint


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING