spot_imgspot_img

Instalacja Scodix Ultra 6000 w Azji odbędzie się w Sungwon Adpia

Sungwon Adpia jest jedną z największych firm Web-to-Print w Korei Południowej, z wieloma lokalizacjami w Seulu. Założona 18 lat temu firma produkuje szereg komercyjnych produktów drukowanych, w tym książki, pocztę bezpośrednią, materiały marketingowe i promocyjne, ulotki i katalogi. Krótkie czasy realizacji, produktywność i jakość są kluczowe dla Sungwon Apia, aby sprostać wymaganiom klientów, dlatego Sungwon Adpia zwróciła się do Scodix o znalezienie właściwego rozwiązania.

YounHee Lee, zastępca dyrektora generalnego w Sungwon Adpia, komentuje: “Scodix Ultra 6000 jest idealny dla naszych zmieniających się potrzeb jako firmy, nasi klienci wymagają wielu wersji, a co za tym idzie krótkich serii. Jako jedna z największych drukarni w Korei Południowej, Scodix Ultra 6000 daje nam to, a także dużą wydajność produkcyjną, której potrzebujemy. Ta inwestycja pozwala nam dostarczać, a jednocześnie pozwala klientom tworzyć kreatywne, efektowne projekty, które poprawiają wrażenia klienta z ich marką”.

Aplikacje takie jak Scodix Foil™ i Scodix Sense™ pozwalają klientom Sungwon Adpia podnieść swoje projekty bez uszczerbku dla czasu realizacji dzięki dużemu formatowi B1 Scodix Ultra 6000. Elastyczność urządzenia do cyfrowego uszlachetniania jest kolejną kluczową zaletą Sungwon Adpia; To zdolność do obsługi zarówno produkcji offsetowej, jak i cyfrowej oraz do dziesięciu zdobień na jednej platformie, co dodatkowo zwiększa produktywność i racjonalizację przepływów pracy.

“Cieszymy się, że Sungwon Adpia stała się pierwszą firmą w Azji, która zainstalowała nasz Scodix Ultra 6000”, mówi Sławomir Iwanowski, Scodix Global Channel Director, “Korea Południowa wydaje się być rynkiem bardzo wrażliwym na ceny, więc cieszymy się, że rynek rozumie korzyści ekonomiczne, jakie przynosi Scodix, a także wzrost produktywności w celu zmiany miejsc pracy.”

“Podczas gdy większy format i korzyści automatyzacji Ultra 6000 zwykle pasują do zastosowań opakowaniowych, spełnia on również wymagania Sungwon Adpia dotyczące dużej pojemności w zakresie komercyjnego druku online. Cieszymy się, że możemy wspierać ich i ich reputację w zakresie dostarczania wyjątkowej wartości i obietnicy następnego dnia”.

Źródło: Scodix


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING